Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poslední dobou začínají všichni preferovat pudry transparentní. Důvod je jasný. Zafixuje make-up a nezmění jeho barvu, zmatní pleť.

Zázrak z drogerie? Co očekávat od minerálního pudru

Líčení se štětcem
zdroj: Thinkstockphotos Líčení se štětcem
aktualizováno 26.06.2015, 00:00 | 26.06.2015, 00:00 | Adéla Jursíková/Krasna.cz

Poslední dobou začínají všichni preferovat pudry transparentní. Důvod je jasný. Zafixuje make-up a nezmění jeho barvu, zmatní pleť.

Své fanoušky si však stále drží jeden z barevných drogérkových a já se musela přesvědčit doslova na vlastní kůži, jestli je to vážně takový zázrak. Pojďme se podívat pod víčko Minerálního pudru značky Dermacol.

 

Na první pohled je to kompaktní pudr jako každý jiný. Plastový, vcelku bytelný obal ukrývá kromě líčidla i labutěnku a zrcátko. Super je, že labutěnka se nachází v oddělené části krabičky. Jakožto pravá nešika mohu potvrdit, že balení něco vydrží. Několikrát mi spadla na podlahu, aniž by se pudr rozbil, takže za tohle má Dermacol rozhodně plus!

 

 

Líčení
(Foto: oficiální zdroj)

 

Sám produkt obsahuje barevné částečky, které skryjí nedokonalosti pleti. Svým způsobem by to mělo z pudru dělat univerzální líčidlo pro všechny odstíny pleti, v tomto případě je to však mylná domněnka a přestože nejsem zrovna Sněhurka, přes zimu je na mně produkt tmavý.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš začít natáčet videa na YouTube? Mám pro tebe tip na super kamerku!

 

S výdrží to není žádná hitparáda. Netvrdím, že patří do koše, drží se však jen a pouze drogeristického standardu. Mám mastnou pleť, což samo o sobě snižuje životnost přípravku na kůži, takže ve finále zvládne zredukovat lesk zhruba na tři hodiny. Co se týče redukce nedokonalostí, nezpozorovala jsem žádný účinek.

 

Pudr bude výborný pro ty, kdo mají mastnější T-zónu, pro oběti “celoplošné” mastnoty doporučit nemohu. Máš-li ale potíže s akné, nemusíš se bát zhoršení. Ani po celodenním nošení zhoršení pleti nezpůsobil.20 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •