Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dříve se o mě kluci nezajímali. Nemohu tvrdit, že jsem vypadala nějak odpudivě, ba naopak jsem se o sebe pilně starala, ale chyběla mi jiskra.

Ženské jsou jako zboží v teleshoppingu

Ženy jako zboží
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Ženy jako zboží
aktualizováno 03.03.2011, 00:31 | 03.03.2011, 00:00 | Adéla Jursíková/Krasna.cz

Dříve se o mě kluci nezajímali. Nemohu tvrdit, že jsem vypadala nějak odpudivě, ba naopak jsem se o sebe pilně starala, ale chyběla mi jiskra.

Až příliš často mě dříve muži odbývali na pohled milou frází: "Ty jsi tak strašně hodná holka.“ No, to bylo sice skvělé, ale já toužila pochopitelně po polibcích, procházkách ruku v ruce, zamilovaných větičkách a vyplněné kolonce na Facebooku "Ve vztahu s...“

Když má ouška pohladil tento balíček slov potřetí z úst někoho, jehož jméno jsem měla v mobilu s ikonkou pusinky, pochopila jsem, že je čas skoncovat se snahou stát se perfektní, nehodnější, nejoddanější přítelkyní na světě a začít trochu trénovat tahání za provázky. Věř mi, že ani jedna jediná rada z dívčích časopisů či webů mi v tomto ohledu absolutně nepomohla. Vše, co s chlapama umím, mi vštípily mé kamarádky, respektive společné vymetání klubů. Pochopila jsem základní pravidlo - ženská je jako zboží v teleshoppingu bez Horsta Fuchse.

Komplexy? Přijmi je!
Je mi třináct a nemám kluka!

Abys pochopila - Horst je vždy ten, kdo zákazníka dokáže ukecat takovým způsobem, že po skončení prezentace má chudák člověk pocit naprosté sklíčenosti! Vždyť on ten produkt prostě musí mít, jinak nedokáže dál žít!

A přesně to se musíš naučit dělat s chlapama. Zaměř se na to, co mají obecně rádi - optimismus, bezprostřednost, mírnou drzost, nepřílišnou ukecanost, smysl pro humor, zájem, sebevědomí. Z čehož vyplývá - chovej se přirozeně, usmívej se, tu a tam si do něj rýpni, ptej se na jeho zájmy, případně vyjádři svůj obdiv a trochu vyzvídej detaily, neboj se pochlubit ve správnou chvíli svými úspěchy a talentem.

Ženy jako zboží
Pokud chceš kluka, musíš vědět, jak na to! (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Jednoduše se musíš umět prodat, aby si po ukončení konverzace myslel, že přesně po takové holce celou dobu toužil! Chápavé, milé, přátelské, vřelé. Zároveň ale nesmí nabýt dojmu, že tě má jistou. Proto se neboj vzdálit, abys třeba pozdravila jiné přátele. Aspoň dostane možnost se nad tebou zamyslet. Pokud vzbudíš zájem, bude tě pozorovat, jak jednáš s jinými lidmi.

Neopomenutelným faktorem je inteligence, která jde ruku v ruce se slušností. Nemusíš s ním hned začít řešit politiku nebo poslední let raketoplánu Discovery, ale mluv klidně, vyrovnaně, srozumitelně a hlavně bez výrazů jako "No ty vole!“ nebo "Jsem z toho byla úplně v pr****.“ Na podobné výlevy má své kamarády.

Při hovoru se na něj moc nelep, ani ho moc neošahávej. Místo toho radši předstírej, že má něco ve vlasech nebo kdekoliv jinde a chceš ho toho zbavit. Taky se vyvaruj témat jako tvoje nové tričko, jaké máš strašné problémy, které se ti zdají větší než ty jeho, nebo pomlouvání jiných holek. Pokud jde o komplimenty, říkej "Děkuji“, nepřesvědčuj ho o opaku.

A na závěr - na nic si nehraj. Nevím, jak to muži dělají, ale vždycky to poznají! Jsi spíš sorta džíny a tenisky než top s výstřihem a podpatky? Ve všem můžeš být kočka, pokud zvolíš střih a barvu podle své postavy a typu. Co se líčení týče, pamatuj na nepřímou úměru: pokud si silně nalíčíš oči, použij na rty už jen nevýrazný lesk nebo rtěnku a opačně.11 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •