Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

Numerologie pro tento týden: Středa si žádá odvahu, v pátek pozor na vliv Měsíce

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 23.07.2018, 19:33 | 23.07.2018, 09:15 | DogHouse Diaries / Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

23.7.2018

Trávíte-li pondělí na dovolené nebo na cestách, pak je to ten nejideálnější čas. Abyste se neunudili, zvolte velmi aktivní a bohatý program. Energie a nadšení vzrůstá, vše vás bude zajímat, stále budete v pohybu. Najděte si v blízkosti vašeho pobytu kulturní vyžití, návštěvu zajímavých míst, muzeí, hradů a zámků, ale nepohrdnete ani zábavným a lákavým sportovním zážitkem, který vás příjemně povzbudí a rozproudí energii.

 

24.7.2018

V úterý pocítíte potřebu být v tichu, mít prostor a čas být o samotě. Hledejte, analyzujte, utvořte si své názory o životě, světě a dojděte k vlastním pocitům, potřebám a praktickým krokům, které zrealizujete v příhodný čas. V lásce vás neoslní navenek atraktivní bytost ani oblažující zkušenost, ale spíše partner, u kterého najdete klid a harmonii. Duševní napětí zvládnete zklidnit za pomoci jógy, meditace a dechových cvičení.

 

25.7.2018

Ve středu se konečně odvážíte postavit těm, kteří využívají a zneužívají vaše schopnosti, pracovní nasazení, lásku nebo péči. Prosaďte si svou a minimálně pro dnešek si ponechejte energii jen pro sebe. V tomto prostoru a čase pak přehodnoťte všechna pro a proti, na misce vah zjistěte, která strana je čím vychýlená. Kyslík a voda vám pomůžou v přemýšlení a rozvážném plánování budoucnosti.

 

26.7.2018

Čtvrtek je snesitelnější až odpoledne. Dopoledne vás může pobolívat hlava, a to i z toho, že se vaše peněženka z nějakého důvodu vyprázdnila. Pokud vyrazíte na cesty, tak lépe po 13 hodině. I tak je potřeba se nerozptylovat ostatními či svými myšlenkami. Odjezdy na dovolenou realizujte raději dnes nebo v sobotu, než v pátek. Neexperimentuje a neriskujte s financemi, při řízení a ani při sportu. Těhotné ženy dnes musí být hýčkané a opečovávané, moc se nehýbejte a vůbec nestresujte.

 

27.7.2018

V pátek vás bude ovlivňovat nervozita a napětí, ať počasím nebo večerním silným zatměním Měsíce. I když byste raději byli mimo realitu, k pohybu a činnosti vás vždy donutí tlak vnějších událostí. Dnešek je stvořený pro očistnou kúru, fyzická maximálně podpoří psychickou, a obráceně. Můžete se zbavit prožitých strachů, křivd i lítostí, ale též tělesných neduhů. Po každém jídle si na chvíli položte ruce na břicho, aby mělo pocit klidu, bezpečí a potřebného času na trávení.

 

28.7.2018

Sobota rozsvítí zelenou všemu, co započnete. Buďte jen opatrní, abyste přespříliš nepřecenili své schopnosti a možnosti a nakonec vám vše nepřerostlo přes hlavu. Vydáte-li se na cestu, potkáte osoby, které vám ochotně pomohou. Ve finančních záležitostech jednejte rychle a pohotově, mějte dostatek kreativity, představivosti a citu na lidi nebo slova. Dnes se daří pečení sladkých moučníků.

 

29.7.2018

Neděle si zakládá na spolehlivosti, praktičnosti a tradicích. Pouštějte se jen do toho, co dobře znáte. Nenechte se vyburcovat, necítíte-li se na to, například na seskok padákem, létat, jet automobilový závod, zkoumat podmořské jeskyně. Odpoledne dojde k nečekaným událostem, kdy se lidé se budou chovat tak, že vám to bude připadat nepochopitelné. S partnerem si užijte výraznějšího sexuálního apetitu.0 hlasů
Vaše hodnocení