Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud si myslíte, že jste typ pro modeling, tudíž máte správný obličej, výšku a postavu, není těžké se k tomu dostat. Zvlášť pokud chcete – můžete napsat jakémukoli bookerovi na instagram, přihlásit se na stránkách, cokoli. Já jsem šla trošku netr...

Pokud jste typ pro modeling, není těžké se uchytit!

Modelka
zdroj: Archiv blogerky Modelka
aktualizováno 25.10.2016, 00:00 | 25.10.2016, 00:00 | Krásná.cz/Adele

Pokud si myslíte, že jste typ pro modeling, tudíž máte správný obličej, výšku a postavu, není těžké se k tomu dostat. Zvlášť pokud chcete – můžete napsat jakémukoli bookerovi na instagram, přihlásit se na stránkách, cokoli. Já jsem šla trošku netradiční cestou.

O modelingu jsem nikdy nesnila, vlastně jsem ani nemohla, byla jsem tlustá. No, ne tak úplně tlustá, ale až do svých čtrnácti jsem měla asi 165 centimetrů a dětskou lehounce oplácanou postavu. Pak přišla puberta, já se hrozně rychle vytáhla asi o 10 centimetrů a přitom neuvěřitelným způsobem zhubla. Vlastně jsem se jednoho dne podívala do zrcadla a řekla jsem si "tyjo, já mám nějaký kostnatý ramena!".
Modelky jsem vždycky brala za anorektičky, za holky které musí brát drogy, aby si udržely váhu a myslela jsem si o nich že to jsou necitelné mrchy. Tak jsem to měla asi ve dvanácti. Zároveň jsem tiše obdivovala krásné holky v časopisech, ale jak říkám, nikdy mě ani nenapadlo, že bych takovou holkou mohla být.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Krásná modelka si oholila hlavu, teď je z ní model!
Konkurz do Elite Models
Staň se modelkou!

Navíc jsem se cítila docela ošklivá, nikdy se mi moc nelíbil můj obličej a bez make-upu jsem se necítila dobře. Pak jsem v patnácti začala chodit na taneční do Národního domu na Vinohradech. Národní dům tehdy pořádal "módní přehlídku" a postarší paní vybírala holky, které se jí zúčastní. Vybrala i mě, tak jsem šla. Přehlídka byla dost neprofesionální a holky v ní se modelingu nevěnovaly, ale hodně z nich se ptalo právě mě, jestli to nedělám profesionálně, že na to mám postavu i výšku. Dost mě to překvapilo a dodalo sebevědomí to vyzkoušet.


Modelka
(Foto: Archiv blogerky)

 

Proto jsem se začala různě o modeling a agentury zajímat, až jsem se dostala na jedno fórum na vinted.cz. Bára z Pure Model Managment tam hledala modelky do agentury. Celé fórum jsem jedním dechem pročetla, a pak nesměle zkusila Báře poslat fotky. A vyšlo to. Šla jsem do agentury, kde si mě nafotili. Musím říct, že jsem ze setkání měla celkem blbý pocit. Nepřišlo mi, že bych se jim nějak líbila, takže jsem šla domů s náladou na bodě mrazu a s tím, že na všechno kašlu. Jenže odpoledne mi Bára na facebooku napsala, že se jim líbím, že mě chtějí, ať přijdu podepsat smlouvu. Dokážete si představit moji neuvěřitelnou radost? Myslela jsem, že se zblázním!
 

Pak nastala část "dovolování rodičů" typu "můj táta je právník a vidí na smlouvě každý průšvih, takže jsem ji málem nemohla podepsat", ale nakonec vše dobře dopadlo. Teď rodiče dokonce souhlasí i s vycestováním na dva měsíce a přejí mi to. Jsem teď naprosto natěšená na další zkušenosti, které vám moc ráda pomocí psaní předám.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •