Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Minulou neděli jsem díky Krásná.cz získala vstup na Šmoulí párty v Aquapalace Praha Čestlice. Už jednou jsem takhle šla do Aquaparku, kdy jej navštívil Ben Cristovao. Tentokrát jsme tam šly pro report z této akce.

VLOG: Do Aquaparku za Šmoulama!

Vložit video na:

aktualizováno 29.04.2016, 06:00 | 29.04.2016, 06:00 | Krásná.cz/Adele

Minulou neděli jsem díky Krásná.cz získala vstup na Šmoulí párty v Aquapalace Praha Čestlice. Už jednou jsem takhle šla do Aquaparku, kdy jej navštívil Ben Cristovao. Tentokrát jsme tam šly pro report z této akce.

Abych vám dala nějaké základní informace - asi vás to nijak extrémně nezaujme, ale pokud tento článek čtou i někteří starší, co už mají děti, ti to jistě ocení. Děti totiž Šmouly MILUJÍ! I já jsem je milovala a pořád k nim mám zvláštní magický vztah.

Šmoulové se nám tentokrát představí v rámci velké hudební show Pohádkoland, kde vystupují právě oni v hlavní roli se svým úžasným cédéčkem, jehož křestu jsem se v Aquaparku zúčastnila. Křtily ho hvězdy, jako například Lucka Křížková, se svými ratolestmi.

Titulní "Šmoulinkovskou píseň" nazpívala Markéta. Vojta zase nazpíval Vánoční písničku, která je o tom, jak přichází sníh, jak je krásně, jak Šmoulinka dává dárečky. Druhá je "Jak šmoula tancuje". Oba dva hvězdní zpěváci se Pohádkolandu zúčastní.

Právě krásná Miss z roku 2013, Lucie Křížková, říká, že jako dítě Šmouly milovala. "Pamatuju si, jak se objevila v obchodech Šmoulí zmrzlina. Já jsem všechny ty věci musela mít!" směje se. "Šmoulinka byla moje největší hrdinka a stejně jako Míša jsem se bála Gargamela."

Moderátorka Eva Decastelo také potvrdila, že Šmouly zbožňovala. "Vím že texty písniček byly pěkný, jednoduchý, a já jsem se je byla kdysi schopná naučit. Pamatuju si, že jsem měla doma na palandě nalepený průhledný samolepky všech Šmoulů. Vydrželo mi to do čtrnácti let!"

Na celý křest a vlog z aquaparku se můžete podívat ve videu. :)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •