Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jaro je tady a asi většina z nás se děsí plavkové sezóny. Nike Training Club je velmi příjemným způsobem jak toho dosáhnout.

VLOG: Jak si zpevnit postavu na léto?! Nike Training Club!

Vložit video na:

aktualizováno 13.04.2016, 06:00 | 13.04.2016, 06:00 | Krásná.cz/Adele

Jaro je tady a asi většina z nás se děsí plavkové sezóny. Nike Training Club je velmi příjemným způsobem jak toho dosáhnout.

Tedy, příjemným, abych to zase nezakřikla, tenhle článek píšu den po tréningu a nejsem téměř schopná se posadit na záchod vinou intenzivní bodavé bolesti v mých stehnech, každopádně toho nelituju.

Atmosféra při cvičení se nedá popsat - cvičíte ve stejném rytmu, nějakých 40 minut samotného cvičení uteče velice rychle a pokud máte problémy, jsou pro vás připraveni asistenti, kteří rychle pomůžou. (Musím říct, že jsem se lehce styděla, jelikož mi slečna musela pomoct při mém neoblíbeném cviku s činkami asi 3x a obdivuju její trpělivost. A to, prosím, cvičím doma!)

Cvičení bylo rozděleno na dvě části - kruhový tréning a pak klasické cvičení s trenérkou. Před tím vším byla samozřejmě rychlá rozcvička, nebo, chcete-li rozehřátí, kdy se nám pěkně rozproudila krev v žilách. Pak následoval kruhový tréning, který byl zabijácký. Obsahoval pět cviků, každý měl 30sekund, deset sekund přestávka na přeběhnutí, člověk se nezastavil. Po každém kolečku bylo nádherných 60sekund na odpočinek.

1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Po 30 minutách tréningu jsme naprosto vyčerpány nešťastně přihlíželi energické trenérce, jak se z nás snaží vydolovat poslední zbytky energie a přinutit nás asi k deseti minutovému cvičení.

Odcházely jsme rudé, ale šťastné. A s banánem.

Rozhodně vám můžu cvičení doporučit, celý projekt mi je velmi sympatický i proto, že mám moc ráda značku Nike. Doufám proto, že "reportáž" nebude poslední, máme s Terkou v plánu se tam podívat i na jógu.

Mějte se krásně!
Adele0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •