Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vždycky jsem si myslela, že vlasy jsou jen dlouhé nebo krátké, mastné nebo umyté, vlnité nebo rovné. Že vlasy jsou prostě jen vlasy a tečka.

Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor: Recenze na vlastní vlasy

Péče o vlasy
zdroj: Thinkstockphotos Péče o vlasy
aktualizováno 18.03.2015, 00:00 | 18.03.2015, 00:00 | Andrea Fialová/Krasna.cz

Vždycky jsem si myslela, že vlasy jsou jen dlouhé nebo krátké, mastné nebo umyté, vlnité nebo rovné. Že vlasy jsou prostě jen vlasy a tečka.

Nikdy jsem příliš nevěřila všem těm reklamám, které nám slibovaly hedvábně hebké vlasy, velký objem nebo prostě jen "krásné vlasy bez lupů". Byla jsem na svoje blonďaté háro celkem i pyšná, byť už asi 8 let kromě návštěv u kadeřnice nepoužívám k jejich vysušení fén a když mám hodně špatný den, jsem schopná jít spát i s čerstvě umytou, ale hlavně morkou hlavou. Ale naivně jsem si vždycky myslela, že tohle prostě nějak nemůže být poznat. Až do chvíle, kdy jsem jako doprovod vyrazila s kamarádkou do jednoho nejmenovaného pražského studia, které se zabývá prodlužováním vlasů.

 

Když jsme dorazily na místo, nejprve jsem musela odmítnout vtipnou otázku, zda tam náhodou svoje vlasy nechci nechat. Přece jen jsem měla 2 měsíce před maturitním plesem, takže taková možnost vůbec nepřicházela v úvahu. Pak ovšem nastala další otázka, na kterou do smrti nezapomenu: "Slečno, že vy jste šla večer spát s mokrou hlavou a ráno jste měla vlasy tak zacuchané, že jste je musela rozčesat násilím?" V tu chvíli mě polilo horko, protože přesně tohle všechno jsem právě udělala. Po příjezdu domu jsem se na své úžasné vlasy podívala znovu a v zrcadle viděla, jak moc doslova křičí o pomoc.

 

vlasy
(Foto: Archiv blogerky)


Až mě překvapuje, že jsem si té slámy, co jsem měla na hlavě, nevšimla už dříve.

 

Od té doby jsem se snažila chodit spát alespoň s trochu vysušenou hlavou, zkoušela různé kondicionery, ale pořád jsem měla pocit, že to s mými vlasy není zas tak slavné. Navíc jim dává neuvěřitelně zabrat to neustálé barvení!

 

Až se mi jednou dostala do rukou maska na vlasy od značky Aussie. Přiznám se, že jsem o této značce dříve vůbec neslyšela, ale říkala jsem si, že zkusit se má všechno - horší už to s mými vlasy být snad stejně nemůže, ledaže bych po použití tohoto přípravku snad vyplešatěla.

 

Maska Aussie
(Foto: Archiv firem)

 

První dojem


Příjemně mě překvapilo skvěle vymyšlené otevírání přípravku. Při prvním použití pouze odstraníte nálepku z dolní části obalu a při dalším použití již stačí lahvičku lehce zmáčkout a můžete si vymáčknout množství, které jen budete potřebovat. Žádná zavírání, která mokrýma rukama nemůžeme otevřít, ani víčka, která se rády kutálí všude možné po koupelně. Bohužel, tento produkt díky svému otevírání patrně není určen pro cestování.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
RECENZE: Laky na nehty od Dermacolu ano, nebo ne? 
VLOG: Veletrh krásy 2015 - videoreportáž, recenze, procedury

 

Co mě dále naprosto okouzlilo, byla ta úžasná vůně, která náhle provoněla celou koupelnu. I mé vlasy po aplikaci i umytí voněly i druhý den tak úžasně, že jsem k nim neustále musela čichat (v nestřežených chvílích, samozřejmě!).

 

 

Aplikace


Použití této masky je naprosto jednoduché. Je ovšem potřeba neplácat si na vlasy přehnané množství, mohlo by vám to na hlavě nadělat pěkně mastnou paseku. Masku aplikujeme hlavně ke konečkům a po délce vlasů. Nedoporučuji aplikovat masku přímo u hlavy - tento přípravek obsahuje totiž silikony. Po "napatlání" už čekáš 1 - 3 minuty a přípravek můžeš z hlavy opláchnout. Jak pravidelně budeš přípravek používat je jen na tobě. Já ho třeba používám 1-2x týdně dle potřeby.

 

Výsledný dojem


I poté, co jsem začala chodit spát s o dost vysušenější hlavou, se mi často stávalo, že jsem ráno vstala a na hlavě jsem měla jedno velké zacuchané vrabčí hnízdo, které jsem byla schopná rozčesávat i 20 minut. A to nemluvím o té spoustě rozčesávacích přípravků, které jsem musela použít.
Po prvním použití přípravku Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor jsem ovšem již po probuzení zaznamenala obrovskou změnu - mé vlasy byly snadno rozčesatelné a neuvěřitelně heboučké. Neříkám, že jsem svou hustou hřívu rozčísla jedním tahem, ale už to nebylo to nesnesitelné: zavřít oči a škubnout.

 

Závěrem


Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor má velmi nápaditý a šikovný obal, nádherně voní a již po prvním použití je možné pozorovat rozdíl "před a po". Malý mínus u mě přípravek dostane za obsah silikonů, které se v poslední době snažíme co nejvíce omezit. Pro někoho by mohla být mínusová i cena tohoto produktu - na internetu je možné sehnat jej kolem 170 Kč. Ano, samozřejmě, že existují i levnější přípravky za pár korun, ale nevyplatí se do krásy občas prostě zainvestovat? 

 

vlasy
(Foto: Archiv blogerky)


Foceno po použití 3 Minute Miracle Reconstructor, myslím, že aspoň nějaký rozdíl na fotce vidět je. 

 

Mé hodnocení: 9/10

 

O produktu:
Název: 3 Minute Miracle Reconstructor
Značka: Aussie
Objem: 250 ml
Cena: kolem 170 Kč6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •