Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poměrně často se mi stává, že se bavím s kamarádkami, které jsou čerstvě zadané a po půl roce mi najednou s pláčem líčí, jak se jejich milovaný změnil, jak má najednou hrozně divné zvyky, které dříve neměl. Upřímně - sice jsem na vztahy střevo, al...

Co udělat, než se s ním dáš dohromady

vztah
zdroj: Thinkstockphotos vztah
aktualizováno 24.04.2017, 16:15 | 24.04.2017, 16:15 | Andrea Fialová/Krasna.cz

Poměrně často se mi stává, že se bavím s kamarádkami, které jsou čerstvě zadané a po půl roce mi najednou s pláčem líčí, jak se jejich milovaný změnil, jak má najednou hrozně divné zvyky, které dříve neměl. Upřímně - sice jsem na vztahy střevo, ale vím, že tyhle zvyky měl váš princ Krasoň ještě dříve, než vás poznal. I vy máte určitě nějaké ty šílené zlozvyky, které před ním úzkostlivě tajíte, aby nevzal nohy na ramena.

Řešení? Prozatím žádné. Až budu královnou celé galaxie a vypořádám se s těmi chudáčky, kteří budou odklízet písek, tak uzákoním další věc: Před prvním rande bude třeba vyplnit dotazník, který svému nastávajícímu předáme k náležitému prostudování. A to přesně v tomto formátu:

Jméno a příjmení: Abyste se vyhli té nepříjemné situaci, kdy vás váš objev při první večeři osloví jménem své bývalky.
 

Datum narození + svátek: Předejdeme tak hysterickým výlevům na Facebooku, že "ten blbec zase zapomněl!"


Adresa:
Aneb kam vás v případě, že budete mít v krvi 3 promile a víc, má dovést a kde vás má uložit do postele.


Znamení zvěrokruhu
: Ať máme řádný argument k tomu, proč nám to teď momentálně neklape. Jupiter s Merkurem nám není nakloněn..


 

Bývalí partneři: Položka důležitá hlavně proto, aby věděl, s kým ho budete neustále porovnávat a koho mu budete otloukat o hlavu, až provede něco dosti závažného.


Oblíbená jídla: Ať si klučina udělá představu, kterých pět jídel budete jíst pořád dokolečka.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak se pozná pravá láska?
TEST: Je to pravá láska?
Jak poznat skutečnou lásku?

Neoblíbená jídla: Aby Cruella, pardon jeho matka, věděla, co rozhodně nemá chystat, až k ní v neděli přijdete na oběd.
 

Oblíbení herci, zpěváci, modelové a další známé osobnosti: Na první pohled nepodstatná kolonka, ale musíte dát svému drahouškovi předem vědět, kdy vám má v kině, u televize nebo nad časopisem podat ubrousek, abyste si neslintaly na blůzku.
 

Dobré vlastnosti: Aneb jak dáváte okolí najevo, že zrovna nemáte své dny, Jupiter s Venuší jsou vám nakloněni, nebo jste konečně shodily 2 kila.
 

Špatné vlastnosti: A přichází ta nepříjemná povinnost nasypat si popel na hlavu a vypsat veškerou nedochvilnost, nepořádnost, žárlivost, lenost nebo závislost na vínu a videích GetTheLouk.
 

Zlozvyky: A ani tady se nebudeme stydět a pochlubíme se každičkým hlasitým smrkáním, kousáním nehtů, stalkování mstivých ex na sociálních sítích, nebo píchání špendlíků do voodoo panenky, která má symbolizovat tu dlouhonohou prsatou blbku z třetího patra. 

Požadavky na svého budoucího partnera: Chcete-li svalnatého, blonďatého, 185 cm vysokého modela s IQ 150, pěti tituly a domem na Floridě, tak se nestyďte vše do puntíku vypsat. V případě, že byste dlouho nemohly někoho najít, tak můžete ustoupit z některých svých požadavků. Nic se třeba nestane, pokud se nakonec spokojíte s černovlasým partnerem, který má jinak všechny potřebné kvality.
 

Co je na vás výjimečné: Jste-li bisexuální feministická hipsterka se sklonem k veganství, která poslouchá jen metal a Justina Biebera, kupuje pouze věci, které jsou bio a navíc je kupuje i Simona Krainová, tak to rozhodně vypište. Protože tohle je to, co každého muže zajímá a dělá z vás tu výjimečnou, které se nikdo nevyrovná.
 

Jaké výhody přinese, když se s vámi někdo dá dohromady: Nejste-li zrovna dobrá kuchařinka, pořádností také zrovna netrpíte, ale máte za to tři nemovitosti, miliony na švýcarském kontě, nebo si třeba dokážete strčit celou pěst do pusy, tak to rozhodně vypíchněte. Ale pozor - slohy dnes nikdo nečte!
 

Pokud to u vás zatím nevypadá tak, že by se situace zlepšovala. Je mi líto a možná se tak stane, až přestanou vycházet romantické ságy, zruší se veškeré ženské časopisy a internetové magazíny. A hlavně až uzákoním tenhle dotazník. Pak budete vědět, před kým prchat ještě dřív, než si u vás "zapomene" kartáček na zuby. Do té doby vám přeji hodně štěstí, budete ho potřebovat.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •