Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

14. únor se, ať chceme nebo nechceme, blíží rychlostí světla. Někteří z nás už v lednu šílí, čím svou drahou polovičku obdarují, na druhou stranu jsou tu tací, kteří by se nejraději zavřeli doma, zatloukli všechna okna, dveře, aby je tento zamilov...

Jak přežít Valentýna ve zdraví?

valentýn
zdroj: Thinkstockphotos valentýn
aktualizováno 28.01.2015, 00:00 | 28.01.2015, 00:00 | Andrea Fialová/Krasna.cz

14. únor se, ať chceme nebo nechceme, blíží rychlostí světla. Někteří z nás už v lednu šílí, čím svou drahou polovičku obdarují, na druhou stranu jsou tu tací, kteří by se nejraději zavřeli doma, zatloukli všechna okna, dveře, aby je tento zamilovaný svátek minul.

Na třetí stranu jsou tu pak ti, kteří nikoho nemají a v tento den tedy v záplavě všech těch přáníček, pusinek, kytiček, náušniček, srdíček a dalších zdrobnělin akorát padají do neskutečné deprese. Lze tedy tento den přežít tak, abychom z něj nezešíleli?

 

Rady pro zadané


1. Uvědomte si, že se máte rádi nebo dokonce milujete i v ostatní dny v roce. Není tedy potřeba propadat přehnané panice, jestli náhodou toho pro svou polovičku nemáte málo.

 

2. Z rady číslo jedna také vyplývá, že není potřeba zbytečně utrácet za nějaké superdárečky - i obyčejná čokoláda nebo květina přeci potěší. Což mi bohužel připomíná rozhovor dvou slečen na autobusové zastávce, který jsem si vyslechla zhruba před třemi lety. Jedna si stěžovala, že dostala od svého přítele JEN soupravu od Swarovského a druhá jí utěšovala, ať si z toho nic nedělá, že ona zase dostala JEN nějaký parfém (značku si nepamatuji, ale také žádná levná záležitost). Z takových si, prosím příklad neberte!

 

3. Neotravujte svou zamilovaností celé širé okolí. Ano, všichni pochopili, že se máte moc rádi, ale není potřeba rušit ostatní návštěníky kina svými věčnými mlaskavými polibky, vkládat si na Facebook zamilované statusky, pod kterými se budete hodinu hádat, kdo má koho vlastně raději nebo se vychloubat, kam vás váš milovaný vezme na večeři. Hlavně proto, že jsou tu i lidé, kteří se třeba nedávno s někým rozešli nebo zkrátka nikoho zrovna nemají. A pak proto, že to ve výsledku stejně nikoho nezajímá.

 

4. Neberte 14. únor jako datum, kdy se nutně musí uskutečnit váš první sex. Vážně nemusí, nic se nestane, když se TO stane v nějaké naprosto nepodstatné datum.

 

5. Pokud nemáte náladu si kupovat dárečky a vyznávat si lásku jen kvůli tomu, že je Svatého Valentýna, tak klidně tenhle svátek naprosto ignorujte. Je to přeci vaše věc. Je ale dobré se předem dohodnout, aby se pak jeden z vás nedivil.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak nastartovat metabolismus?
Jako Andílek z Victoria's Secret!


Rady pro nezadané


1. Svátek svatého Valentýna můžeš oslavit i bez toho, abys byla ve vztahu. Udělej si hezký večer s kamarády, s mámou, sourozenci... i ty přeci máš ráda. :) My s mámou si také dáváme každý rok nějakou maličkost, i když už obě někoho máme.

 

2. Pokud ti nedělá dobře pohled na líbající se páry a zamilované fotografie na Facebooku, vypni na celý den sociální sítě a klidně se odřízni od okolního světa. Vlastně nezní tak špatně mít celý den jen sama pro sebe a strávit ho třeba u nějakých filmů nebo zajímavé knihy. K tomu všemu postel, kousek čokolády a čaj... zní to lákavě.

 

3. Nemusíš však za každou cenu dávat najevo svůj negativní postoj k tomuto svátku jen proto, že zrovna nikoho nemáš. Ostatní za to nemůžou - pokud ti teda nějaká husa nepřebrala kluka. Fotku takové si pak, s mým požehnáním, klidně pověs doma na terč...

 

4. Klidně kup nějakou maličkost i sobě. No co, proč by sis taky nekoupila nějaké hezké čokoládové srdce, když se máš také ráda?

 

5. Pokud se necítíš na to, být zalezlá sama doma, tak pozvi i nějakou tvou kamarádku nebo si najdi nějakou aktivitu, kde budeš mezi lidmi, ale přitom si nebudeš připadat jako největší forever alone na světě. Třeba v takové posilovně asi ten večer moc lidí nebude.

 

Jak budeš trávit Valentýna ty?2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •