Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsi milovnice zvířat a srdce ti pláče kdykoliv při pohledu na opuštěné pejsky a kočičky v útulcích? Ráda bys jakkoliv pomohla, ale do kapsy máš celkem hluboko? Přesto máš šanci udělat jednomu zvířeti z útulku den o něco hezčí. A stačí ti pouhé kli...

Klikni a naplň misku zvířátkům z útulku – ZDARMA!

Domácí mazlíček - 3
zdroj: Thinkstockphotos Domácí mazlíček - 3
aktualizováno 03.10.2017, 00:00 | 03.10.2017, 00:00 | Andrea Fialová/Krasna.cz

Jsi milovnice zvířat a srdce ti pláče kdykoliv při pohledu na opuštěné pejsky a kočičky v útulcích? Ráda bys jakkoliv pomohla, ale do kapsy máš celkem hluboko? Přesto máš šanci udělat jednomu zvířeti z útulku den o něco hezčí. A stačí ti pouhé kliknutí myší! Už jsi slyšela o projektu Click and Feed?

Problematika přeplněných útulků se řeší ve všech směrech již několik let, přesto, jak se zdá, stále tato zařízení doslova praskají ve švech. Jak říká sama zakladatelka projektu Martina Hřebíková, tento problém je třeba řešit ideálně prevencí, tedy včasným informováním dětí i dospělých o tom, co obnáší pořízení zvířete. A když už jsme, my lidé, jednou selhali, a odložili do útulku zvířátko, které by nám rádo dělalo společnost každý den až do konce jejich života, co kdybychom naše chyby napravili a dopřáli těmto tvorečkům alespoň kvalitní stravu, na kterou by útulky za jiných podmínek těžko nalezli finanční prostředky?

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Víš, že můžeš porozumět zvířatům?
Jak to chodí v psím útulku?
Chci psa! Jak ale přemluvit rodiče?


Jak můžeš pomoci? Je to jednoduché. Najeď na webové stránky www.clickandfeed.cz a hned na úvodní stránce tě uvítá nepřehlédnutelné zelené tlačítko „Klikni zdarma a naplň misku“. Stačí na něj jednou ťuknout myší, a je to! Právě jsi zařídila, že se počet plných misek v útulcích o jednu rozrostl. Chceš jich naplnit více? Stačí se každý den vracet na tuto webovou stránku a klikat. Můžeš každý den právě jednou. Pokud se ti zdá, že 30 misek měsíčně je málo, můžeš pomoci stránce nejen tím, že o ní povíš svým kamarádkám (které zajisté sdílejí tvé nadšení pro pomoc), ale také koupí triček, nálepek nebo náušnic v e-shopu, který najdeš na stejné adrese.


Já už dneska misku naplnila, co ty?1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •