Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také máš neustále pocit, že všude se na tebe valí mraky kosmetických produktů, kolem kterých se točí spousta reklam, vlogů, recenzí a celkově se dělá velké haló? A přesto když pak doplňuješ své zásoby krásy, tak nevíš co si vybrat, protože zrovna ...

Kosmetické vychytávky na rty, když…

Péče o rty
zdroj: Thinkstockphotos Péče o rty
aktualizováno 23.03.2017, 10:23 | 23.03.2017, 00:00 | Andrea Fialová/Krasna.cz

Také máš neustále pocit, že všude se na tebe valí mraky kosmetických produktů, kolem kterých se točí spousta reklam, vlogů, recenzí a celkově se dělá velké haló? A přesto když pak doplňuješ své zásoby krásy, tak nevíš co si vybrat, protože zrovna to, co ty potřebuješ, nenabízí žádná reklama?

Máš dokonce pocit, že máš oproti jiným holkám až ujeté potřeby? Nevěš hlavu! Dnešní článek ti ukáže několik kosmetických produktů na tvé rty z trochu jiného pohledu, než jsi byla doposud zvyklá. Dneska žádné ódy o až 120% objemu, dokonalé pigmentaci a… už mě vlastně ani nenapadají další vlastnosti, které by produkty na rty měly vlastně mít. Dnes si ukážeme přípravky, které jednou ráda využiješ, zvlášť když…

 

…máš přítele cíťu


Ačkoliv o tom nikde v žádných holčičích encyklopediích o klucích nepíšou, pro ta jelita z Marsu není žádnou výhrou, když jsou po tvých sladkých pusinkách celí ulepení od lesku nebo mají na tváři otisky tvé rtěnky. Pokud i ty máš sice ráda, když tvé rty mají nějakou pěknou barvičku, ale zároveň tě otravuje i sebetenčí vrstvička nějakého lesku nebo rtěnky, mám pro tebe (a tvého vyvoleného, samozřejmě) tip.

 

Rtěnka
(Foto: oficiální zdroj)

 

Frajeři v Essence dali hlavy dohromady, a vytvořily Winter Glow – pudrovou rtěnku s polštářkovým aplikátorem. Nejen, že tvůj milovaný bude konečně spokojený, protože nebude po tvém polibku jako lízátko (věř mi, mám to osobně ozkoušené), ale budeš spokojená i ty, protože tato pudrová rtěnka perfektně kryje a díky matnému efektu vypadá skutečně přirozeně. Kdo dostání je ve dvou barvách – meruňková (viz foto) a červená, se kterou jsem však dosud neměla tu čest.


Essence Winter Glow seženeš již od 85 Kč.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Recepty pro neodolatelné rty
Vyplatí se investice do drahých lesků na rty?
Tajemství dokonalých rtů aneb Jak se správně nalíčit

 

…chceš něco, co opravdu vydrží


Mohla jsem si dát tu práci a spočítat všechny ty reklamy, které slibují, že jejich produkt má dlouhotrvající účinky. Ale jsem na to moc líná. Práce za barem na každý víkend natřískané diskotéce mě donutila řešit spoustu věcí – mimo to, čím si zvýraznit rty, když si za celý večer nestíhám doběhnout ani na záchod, natož přemalovat pusu. Ale i tenhle „problém“ jsem časem mohla hodit za hlavu.

 

dermacol
(Foto: Archiv blogerky)

 

Jestli v Dermacolu vyvinuli něco skutečně geniálního, je to jejich 16H Lip Colour, která měla tedy premiéru již v roce 2015 (ano, vnímavé čtenářky si právě vzpomněly, že i já jsem na tuto barvu na rty dělala recenzi), ale velký boom zažívá právě v těchto dnech, kdy se blogerky ze všech koutů republiky můžou přetrhnout, aby o ní napsaly tu nejlepší recenzi. A já se k nim přidávám – je to vážně neskutečná bomba, která opravdu drží až do konce jakékoliv akce, a pak se dokonce nevzdává ani při samotném aktu odličování.


Dermacol 16H Colour Lip je k dostání od 146 Kč.


…máš extrémně suché rty


Zvlášť po zimě máme ty naše pusiny takové bez života. Jsou celé suché, popraskané a zkrátka nepěkné. A pokud navíc máš, stejně jako já, ten ošklivý zlozvyk olizovat si rty, můžeš si být jistá, že to také žádnou velkou parádu neudělá. Naštěstí minulý rok přiletěla moje láska číslo 1 mezi balzámy na rty, které jsem věrná dodnes.

 

blistex
(Foto: Archiv blogerky)

 

Pokud mi opravdu něco pomohlo s popraskanými rty, koutky, ale také třeba s odřeným nosem při rýmě, byl to Blistex MedPlus, který je sice jen o něco málo větší než naše dvacetikoruna, ale je to opravdu „silák“. Pokud jsi doposud jen snila o tom, že se ráno probudíš a tvé rty budou jako ze škatulky, tak věř, že s tímto balzámem už sen přestane být realitou. Bohužel ti nemohu říci, zda je takto účinný i v boji s opary – patřím mezi tu šťastnější část populace, která na tyhle prevíty netrpí. Pokud tě tento produkt s eukalyptem, mátou a kafrem zaujal, doporučuji ti svůj podrobnější článek.


Blistex MedPlus seženeš na internetových e-shopech nebo v kamenných prodejnách od 88 Kč.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •