Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poslední dobou jsem si oblíbila nový koníček - vedle šetření peněz na příští letní dovolenou a hledání zajímavých destinací na internetu, jsem se poměrně zabydlela na stránkách, na kterých se dají bookovat lístky na koncerty.

Na čí koncerty bych šla, kdyby to ještě šlo?

Koncert
zdroj: Thinkstockphotos Koncert
aktualizováno 13.05.2017, 00:00 | 13.05.2017, 00:00 | Andrea Fialová/Krasna.cz

Poslední dobou jsem si oblíbila nový koníček - vedle šetření peněz na příští letní dovolenou a hledání zajímavých destinací na internetu, jsem se poměrně zabydlela na stránkách, na kterých se dají bookovat lístky na koncerty.

Ještě nedávno jsem se mohla "pyšnit", že jsem za celý svůj život byla jen na koncertě Anety Langerové (pozn. bylo to asi měsíc po tom, co vyhrála SuperStar - ano, teď přichází ten moment, kdy mě můžeš politovat), a tenhle měsíc jsem už byla dvakrát pro nějaké lístky. Za dva týdny mě čeká Majk Spirit, a už teď naposlouchávám písničky na červnový koncert Linkin Park! A to nemluvím o dubnovém Fedde le Grandovi a Atmo music, které jsem v ten den slyšela snad poprvé v životě, a přesto mě nadchli tím, jak dokázali rozhýbat ten dav lidí.

 

Denně stalkuju Facebooky mých oblíbených interpretů, jestli náhodou některý z nich neplánuje navštívit Českou republiku - pro zajímavost: Skrillexe jsem stalkovala jen pár hodin předtím, než na Facebook vystavil termín pražského koncertu, to samé se mi před 14 dny stalo s Linkin Park. Asi půjdu vystalkovat Adama Lamberta...

 

Některé interprety však můžu sledovat každých pět minut, a přesto bych se asi nikdy nedočkala. A jestli mě mrzí, že někoho už nikdy nebudu mít šanci znovu vidět, tak by to byli:

 

 

1. Swedish House Mafia

 

 

Když jsem se dozvěděla, že Švédi jsou v Praze a to poprvé a naposled, tak jsem okamžitě začala shánět lístky - neúspěšně, VYPRODÁNO na mě řvalo ze všech stran. Takže jsem se po pár dnech totální nasranosti smířila s tím, že vždycky už uvidím své favority jen na Youtube. Co se dá dělat - jen věřit tomu, že se pánové zase dají dohromady.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Trend Vison Awards a koncert kapely Slza
VLOG: One Direction koncert na vlastní oči
Speciální akustický koncert Portless s narozeninovou talkshow Kryštofa Michala

 

2. Amy Winehouse

 

Jestli se mluví občas o tom, který zpěvák nebo zpěvačka nejsou příliš docenění, nebo nemají takovou pozornost, jakou by si zasloužili, tak za mě by to byla právě Amy. Její hlas bych mohla poslouchat hodiny vkuse, přesto by mě snad nikdy neomrzela. Její písně jsou geniální, působí na mě sice občas dost melancholicky, ale přesto se jich nemůžu nabažit. Jaká škoda, že už není mezi námi, abych si ji alespoň jednou měla šanci poslechnout naživo.

 

3. My Chemical Romance

 

Je to asi 14 dní, kdy jsem jela domů po dlouhém namáhavém dni, a jelikož mé myšlenkové pochody jsou dost často velice zvláštní, začala mi v hlavě znít Welcome to the black parade, díky které jsem tuhle skupinu před lety objevila. A znáte to - to tak někoho co chvíli stalkujete, jestli se k nám nechystá nakouknout, a najednou přijde blesk z čistého nebe - My Chemical Romance končí. Co? Jak? Proč? Asi se nikdy nedozvím odpověď, proč má oblíbená kapela náhle skončila, ale můžu pořád doufat, že stejně jako Swedish House Mafia se vrátí zpět, a rovnou k nám do Prahy.

 

4. Nirvana

 

Na tomto místě asi je celkem mimo mísu vypisovat mé trauma z toho, že se Kurt Cobain, podle všeho, zastřelil. V té době mi bylo -13 měsíců a 14 dní, takže bylo celkem nereálné, abych s miliony jeho fanoušků mohla truchlit nad touto ztrátou. Ale i tak vždy cítím takový malý smutek, když poslouchám jejich písničky. To se asi u takových těch smutných osudů prostě stává...


Ačkoliv mám vždy tendenci sestavovat minimálně Top 5, tak mě aktuálně nenapadá nikdo další, koho bych do tohoto seznamu mohla přidat. Mnohé z vás zajisté čekaly Queeny, ale ačkoliv mám ráda jejich písničky, nejsou zkrátka úplně mým šálkem kávy

 

Koho by sis přála vrátit ty? :)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •