Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je tu další recenzní článek se zaměřením na kosmetiku. Tentokrát jsem se podívala na dvě novinky značky Dove, které sev poslední době staly mými věrnými pomocníky.

Nejlepší záchrana pro suché a zplihlé vlasy

Vlasy
zdroj: Thinkstockphotos Vlasy
aktualizováno 20.01.2016, 00:52 | 20.01.2016, 00:52 | Andrea Fialová/Krasna.cz

Je tu další recenzní článek se zaměřením na kosmetiku. Tentokrát jsem se podívala na dvě novinky značky Dove, které sev poslední době staly mými věrnými pomocníky.

Vloni si s námi počasí pěkně zahrávalo. Horké léto, aprílový podzim, teď mrazivá zima. To nám na našich hlavinkách udělalo pěknou paseku. A v rámci ničení škod jsem tedy sáhla po speciálních šamponech, které se na pár týdnů nastěhovaly do naší koupelny. A jak moc jsem s těmito produkty byla spokojená? :)

Suché a zplihlé vlasy - 3
(Foto: Andrea Fialová/Krasna.cz )

 

Dove Pure Care Dry Oil
Tento šampon je určen pro suché, matné vlasy.

Ačkoliv se mé vlasy můžou řadit do kategorie Mastné, stejně jsem tohoto pomocníka jsem vzala na milost - po dovolené u moře jsem totiž měla vlasy jako seno. Suché, bez života, vyprahlé jako poušť, bez lesku. A jelikož tento výrobek slibuje: až 5x hedvábnější strukturu, bylo jasné, že ho musím vyzkoušet.

Co se týče samotného šamponu, tak jsem ocenila, že to není žádné husté obarvené cosi, co se do vlasů těžko vmasírovává a ještě hůř vymývá. Vlasy jsou po něm skutečně krásně hebké, vypadají zdravěji a hlavě - strašně krásně voní. A to i několik hodin po umytí, což je jedině jedno velké plus.

 

Suché a zplihlé vlasy - 1
(Foto: Andrea Fialová/Krasna.cz )


Dove Oxygen Moisture
Tento šampon je určen jemným, zplihlým vlasům, kterým má dodat pořádný objem. Osobně se přiznám, jako správná vejtaha, že s objemem jsem nikdy problém neměla. Ten můj mi přijde víc než dostačující.

Přesto jsem vyzkoušela i tento šampon a abych se neopakovala, tak má úplně stejnou konzistenci a také vaše vlasy provoní na celý den, jako předchozí testovaný produkt na suché vlasy. Tenhle ale pro změnu skutečně zvětšuje objem vlasů, což ocení zejména ty dívky, které jsou již zoufalé ze svých zplihlých vlasů, které, řekněme si to narovinu, nevypadají příliš přitažlivě.

I tento výrobek si získal mé srdce, i když ho tedy příliš pravidelně používat nebudu.

Suché a zplihlé vlasy - 2
(Foto: Andrea Fialová/Krasna.cz )


Tyto výrobky pořídíte v každé správné drogerii od 120 Kč. :)9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •