Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dennodenně nám v našich poradnách přistávají desítky vašich dotazů ohledně vašich bolístek.

Odpovědi na nejčastější dotazy z poraden

dívky
zdroj: Thinkstockphotos dívky
aktualizováno 16.02.2015, 14:42 | 16.02.2015, 00:00 | Andrea Fialová/Krasna.cz

Dennodenně nám v našich poradnách přistávají desítky vašich dotazů ohledně vašich bolístek.

 Abych tedy ušetřila váš čas, který byste musely vynaložit na čekání na jejich zodpovězení, rozhodla jsem se vybrat několik nejčastějších dotazů z našich poraden a co nejlépe na ně odpovědět. Snad budou tyto rady k něčemu dobré.

 

1. "Líbí se mi jeden kluk, bohužel neví, že vůbec existuju. Jak s ním chodit?"

 

Úplně nejlepší by bylo navázat s tím panem Dokonalým nějaký kontakt. Bohužel tím, že na svého Vyvoleného budete zírat zpoza rohu nedocílíte toho, že se jednoho krásného dne objeví u vás v pokojíčku a vezme vás na to nejvíc super rande na světě. Navažte s ním tedy nějaký kontakt. Ze začátku možná budete mít pocit, že plácáte nesmysly, ale to se časem podá - však si taky vzpomeňte na scénu z Protivných sprostých holek: "3. října se mě zeptal, kolikátého je..." - "Je 3. října."

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
 

Není taky přece problém využít moderních vymožeností a navázat kontakt s tím Vyvoleným přes Facebook nebo telefon. Pak už to chce jen čas, netlačit příliš na pilu a určitě nebude problém pak spolu někam vyrazit. A třeba to zrovna vyjde.

 

2. "Je mi 14 let a vážím 65 kilo. Nejsem moc tlustá?"

 

Bohužel, z takovéto otázky není možné vykoumat nějakou normální odpověď. Abychom byly schopné vám odpovědět ano x ne, musely bychom znát ještě jeden údaj - VÝŠKU. Existují lidé, kteří jsou vychrtlí, ale přesto váží hodně. Důvodem jsou těžké kosti, které se na jejich váze pak hodně podílejí. Naopak jsou lidé, kteří třeba neváží nějak závratně hodně, ale přesto jsou oplácaní, protože jsou zkrátka prckové. Takže příště, až nám budete psát, napište nám oba údaje: výšku i vaši váhu. Z těchto hodnot pak můžeme hravě vypočítat vaše BMI, i když i to je někdy dost nepřesné, viz o pár řádků výše.

 

3. Občas si píšu s klukem mé nejlepší kamarádky. Je to správné?

 

No, řekla bych… ano i ne. Sama za sebe si myslím, že není nic špatného na tom, když si občas jako kamarádi napíšete, jak se máte, co děláte, co nového se u vás děje…taková ta klasika. Pokud jsou to opravdu nevinné konverzace, nevidím v tom žádný problém. Být vaší kamarádkou, zbystřila bych však ve chvíli, kdy by se vaše chatování mělo stát vaší denní rutinou a jako bonus byste si měli psát od rána do večera. To už je prostě divné, nezlobte se na mě. A největší podraz by byl, kdybyste si s kamarádčiným klukem za jejími zády domlouvali nějaké to chození ven. To se pak nedivte, když se na vás kamarádka naštve.

 

4. Je mi 13 let a ještě jsem neměla kluka. Jsem vadná?

 

Nejsi vadná. Spousta holek začalo randit až třeba v 16, 18…Prostě když se naskytl opravdu někdo zajímavý. Navíc nechci prudit, ale myslím si, že v tomto věku jsou kluci ještě pořád taková pubertální paka, takže není, kam se hrnout. Prostě vyčkej, až se objeví někdo, kdo bude stát za to, aby si mohl říkat "Tvůj kluk". Cpát se za každou cenu do vztahu s každým ňoumou, se kterým by ti to pak vydrželo maximálně měsíc, je naprosto zbytečné.

 

5. Ještě nikdy jsem se nelíbala a mám z toho strach.

 

Stejně jako u předchozí otázky musím říct, že každý s líbáním začne prostě jindy. A myslím, že není mít z čeho strach - maximálně, že ti tvůj protějšek přitom oslintá celý obličej - takže není potřeba někde shánět podrobné manuály, jak se to vlastně má dělat správně.

 

Psali jste někdy kvůli svému trápení do nějaké internetové poradny?1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •