Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Plesová sezóna je již v plném proudu a téměř každý ples končí někde na diskotéce pořádnou afterparty.

Pět večírkových zabijáků

Party
zdroj: Thinkstockphotos Party
aktualizováno 28.01.2016, 00:00 | 28.01.2016, 00:00 | Andrea Fialová/Krasna.cz

Plesová sezóna je již v plném proudu a téměř každý ples končí někde na diskotéce pořádnou afterparty.

Přišla si načančaná, v nejlepších šatičkách a úžasných nových botách. Máš výbornou náladu a hodláš si tento večer náležitě užít. Na co si dát ale pozor, aby skvěle rozjetý večírek neskončil trapasem nebo průšvihem?

 

1. Nechybí ti něco?


Mohla bych si dělat čárky, kolikrát za večer mě někdo jako personál baru zastavuje, zda jsme nenašli telefon/peněženku/klíče/kabelku/černý kabát s červenými knoflíky/tablet/boty a další a další. Své věci si střež jako oko v hlavě, ať o ně pak nepřijdeš kvůli své zapomětlivosti, nepozornosti nebo nějaké ručce šmátralce, která ráda bere cizí věci.

 

2. Hlídej si své pití


Nikdy - opakuji, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, nepij z drinku, který si chvíli nechala někde stát bez dohledu. Bohužel stejně jako zlodějíčkové mezi námi žijí lidé, kteří pokládají za zábavu sypat ostatním nepozorným návštěvníkům. A nemusím doufám zdůrazňovat, že následky takových legrácek nikdy nedopadnou dobře.

 

3. Co je to za vlezlého týpka?


Řada z nás to už jistě zažila. Pověsí se na nás někdo, kdo je nám už od první chvíle nepříjemný a jako bonus má nevhodné řeči a myslí si, že jsme celé natěšené na to, až nás svýma upocenýma rukama začne plácat po zadku. Takového frajera se snaž poslat k šípku co nejrychleji. A pokud tvůj negativní postoj nezabere, klidně oslov vyhazovače, aby s ním hodil řeč. A tvůj divný nápadník si dá určitě příště pozor.

 

4. Příliš mnoho alkoholu


Většina kluků se shodne na tom, že pohled na brutálně opilou holku není nikdy hezký. Můžeš přijít v sebelepším outfitu, ale když tě na konci večera musí vyhazovači vynášet ven ve dvou, protože nejsi schopná sama odejít po svých, tak je celá paráda na nic. Je sice fajn, že si chceš party užít, ale to neznamená, že vypiješ vše, co poteče.


Pij jen tak, abys měla nad svým chováním kontrolu a hlavně - nemíchej. Vážně. Několik šampaňských, pár koktejlů, vodky, rumy, zelené a pivo - to může skončit jenom pohromou. A pořádnou kocovinou na druhý den.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Simple Plan se vrací do Prahy! Představí nám živě svoji novou desku!
Můj těhotenský deník: Třetí trimestr

 

5. Nesprávný outfit


Můžeš vypadat sebelépe, ale než vyrazíš na nějakou party, zkus se přece jen zamyslet. Skutečně dokážeš vydržet celou noc na 15 centimetrových jehlách? Sedí ti boty perfektně? Cítíš se v těchto šatech pohodlně? Nebude ti příliš horko? A co dress code, není třeba nějaký dodržet?Pár minut před skříní navíc dokáže zabránit tomu, že budeš pak naštvaně sedět někde v koutě, protože ti nevhodně zvolené oblečení a doplňky komplikují každý tvůj krok.

 

Pokud se vyhneš těmto pěti zabijákům zábavy a k tomu dáš dohromady perfektní partu lidí, se kterými se cítíš dobře a dokážeš se náležitě uvolnit a užít si společné chvíle, tak věř tomu, že pak žádný večírek nemůže skončit s nálepkou: pohroma.

 11 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •