Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Spousta z Vás byla u minulého SuperStarového příspěvku nadšena z toho, že jste se konečně dověděli, co se vlastně děje ve studiu během reklam.

VLOG: Na natáčení SuperStar

Vložit video na:

aktualizováno 03.12.2015, 06:00 | 03.12.2015, 06:00 | Andrea Fialová/Krasna.cz

Spousta z Vás byla u minulého SuperStarového příspěvku nadšena z toho, že jste se konečně dověděli, co se vlastně děje ve studiu během reklam.

A jelikož jsem v neděli 29. 11. 2015 měla možnost jet znovu na SuperStar, a bylo mi jasné, že bych do článku psala opět to samé, rozhodla jsem se natočit menší amatérskou videoreportáž. Má své mouchy, ale žádné první video nikdy nebylo světové. :) Do příště se polepším, přísahám!

Co se týče Rozhodnutí, tak v těch okamžicích se napětí dalo krájet. Sama jsem Štěpánovi poslala během večera několik hlasů, a pak už jsem jenom seděla, jednou rukou kamerovala, a druhou jsem si neustále utírala do kalhot, jak byla samou nervozitou zpocená. Ale postoupil - nejsem sice tak naivní, abych si myslela, že to bylo díky mým hlasům, ale budiž.

Vyřazení Dalibora byl pro mne opravdu velký šok (ještě že není moc slyšet to ošklivé slovo, které ze mě v tu chvíli vypadlo). Studio bylo náhle slzavým údolím, spousta Daliborových fanynek jeho porážku neunesla a utekla. Ale co se dá dělat, show musí pokračovat. A před sebou máme ještě Superfinále! :)

Jaké jsou Vaše tipy na vítěze? :)6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •