Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Říká se, že každý člověk má právo na nějaký ten svůj názor. Spoustu lidí nějakým svým výrokem naštvete, ale to se prostě stává - dá se s tím žít.

Výroky, které mi už pijí krev

Vztek
zdroj: Thinkstockphotos Vztek
aktualizováno 01.11.2016, 12:00 | 01.11.2016, 12:00 | Andrea Fialová/Krasna.cz

Říká se, že každý člověk má právo na nějaký ten svůj názor. Spoustu lidí nějakým svým výrokem naštvete, ale to se prostě stává - dá se s tím žít.

Pak jsou tu takové, které se omílají pořád dokolečka, a i když ze začátku dokázali pár lidí inspirovat, nebo nazvednout ze židle, tak dneska už se nad nimi akorát tak mává rukou - a přesto jsou stále naším denním chlebem!
 

Tak třeba...

1. "Ten film obsahoval jen zlomek z toho, co všechno bylo v knize! Jsem znechucena!"
Jako teď vážně? Co vlastně pořád čekáte? Že se najde nějaký Čenda, který natočí film slovo od slova přesně podle knihy? Že tam přidá i naprosto nepodstatné části, dokonce i uprdnutí si hlavního hrdiny, při čekání na masového vraha někde pod stolem? Proboha zamyslete se, a vzpamatujte se! Dovedete si představit, jak by ty filmy byly zdlouhavé? Představte si třeba celou sérii Harryho Pottera kompletně podle knihy. Až na takové ty srdcaře by po polovině filmu, zely kinosály prázdnotou.
K zamyšlení: Dovedete si představit takový film na TV, reklamy každých 20 minut? To byste koukali ještě teď, při čtení mého článku. :D2. "Dnešní doba je tak příšerná a mládež tak zkažená! Nebýt sociálních sítí a internetu, dýchalo by se nám tu mnohem lépe!!"

Tuhle větičku najdete snad denně v nějakém statusíčku a jako třešínku tam budete mít nějaký pěkný hashtag. Tak dělejtei! Zrušte si ty Facebooky, Instagramy, odpojte routery a běžte si žít, jako za "starých dobrých časů". Zahoďte mobily, iPody, a další blbosti, které vám tu dnešní dobu tak znepříjemňují.
Copak? Nejde to? Nemyslíte si náhodou, že problém bude spíš v nás lidech obecně, než v nějakých moderních vychytávkách? Nemyslíte si, že se prostě musíme nějakým způsobem pořád posouvat dopředu, protože kdybychom to nedělali, tak ještě dneska lezeme po stromech?

PŘEČTI SI TAKÉ:
10 holčičích zlozvyků, které kluky děsí
Dnešní děti jsou
hrozné
S optimismem bude tvůj život hezčí

3. "Škola je v dnešní době úplně zbytečná. Steve Jobs se na vysokou vykašlal, Zuckerberg to taky zabalil, a jak si dneska žije!!"
Ano, tito pánové něco dokázali i bez vysoké školy, ale oni měli aspoň nějaký nápad, který prostě uměli prodat. Bohužel to příliš nepochopili ti ukázkoví flákači, co svou lenost a neprůbojnost zkouší argumentovat tím, že ti nejúspěšnější lidé naší planety taky na svůj úspěch žádnou školu nepotřebovali.
Je sice pravda, že v dnešní době to nejde bez nějakých těch kontaktů, ale určitě jednou nepřijde nějaký hrozně úspěšný člověk až k vám do pokojíčku, kde budete jako každý den akorát zevlit u Counter Striku s cígem v puse a nedá vám nabídku na spolupráci snů. Nežijete v americkém filmu pro patnáctileté.4. "Nemám zapotřebí se dřít v posilovně nebo se omezovat v jídle. Radši budu celý život tlustá, ale šťastná. Hubený lidi jsou stejně hrozně namyšlení."
A já opět vidím lenost. I já mám boky jako skříň, na které se sice neumírá, ale vadí mi, tak musím makat. Vytáčí mě ale vyloženě obézní jedinci, kterým jsou ukradené nějaké možné zdravotní obtíže, nebo dokonce předčasná smrt, jenom kvůli tomu, že si nedokáží odepřít pár Big Maců. A to jsou pak většinou lidé, kteří se ohání touhle blbostí. Ti co se nepřejídají a cvičí přece nemůžou být šťastní, protože někdo, kdo je denně zpocený a udýchaný při cvičení, a pak si dá akorát něco malého a lehkého k jídlu, přece nemůže vést plnohodnotný život jako ti, kteří denně sní mnohonásobně více, než by měli a celé dny akorát sedí na zadku. To si ale řekneme časem, až kvůli své tloušťce budete zbytečně trpět, protože jste to neřešili dříve, když to šlo ještě snadněji.
 3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •