Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vždycky jsem se snažila, aby alespoň něco z mého těla mohlo být jakousi mojí vizitkou. Jelikož se nemůžu chlubit mírami top modelky ani dokonalou pletí, rozhodla jsem se pořádně rozmazlovat alespoň své vlasy.

Zkroť svou hřívu!

Kráska
zdroj: Thinkstockphotos Kráska
aktualizováno 17.01.2016, 00:06 | 17.01.2016, 00:06 | Andrea Fialová/Krasna.cz

Vždycky jsem se snažila, aby alespoň něco z mého těla mohlo být jakousi mojí vizitkou. Jelikož se nemůžu chlubit mírami top modelky ani dokonalou pletí, rozhodla jsem se pořádně rozmazlovat alespoň své vlasy.

A ani letní počasí se s mými vlasy příliš nemazlilo. Naopak díky němu byly vysušené jako sláma a rozlítané do všech stran. Nejdřív letní vedra a máchání na koupališti, pak podzimní vítr a občasný deštík, teď ráz a ocení pod čepicí. Výsledek? Hrubé a na první pohled nehezké vlasy. A ještě se rády zacuchávaly do nehezkých uzlíků, které se pak během několika málo okamžiků proměnily v jeden veliký zacuchanec. Opravdu krása, která každého zajisté uchvátila...

A jelikož mi Gliss Kur Hair Repair často zachraňoval ta blonďatá nebožátka na mé hlavě, neváhala jsem, a rozhodla jsem se je s přípravky této řady zkrotit i tentokrát. Konkrétně jsem si vybrala produkty "Thermo-Protect" a "Serum Deep-Repair".

Zkroť svou hřívu
(Foto: Andrea Fialová/Krasna.cz )

 

Gliss Kur Hair Repair Serum Deep-Repair
Tento produkt slibuje účinnou pomoc pro extrémně namáhané, hrubé vlasy. Již po 1 minutě by měl být výsledek znatelný. Jak jsem byla spokojená já?

Zkroť svou hřívu
(Foto: Andrea Fialová/Krasna.cz )


Přiznám se, že nejprve jsem příliš spokojená nebyla. Hlavně kvůli dávkování. Na krabičce produktu totiž stálo, že přípravek si mám aplikovat v množství malého oříšku a pak jej vmasírovat do vlasů. Když jsem ovšem zmáčkla pumpičku, tak se mi přípravek rozprsknul do všech světových stran, měla jsem ho najednou na tričku, koberci a všude po ruce. Představovala jsem si, že bude spíše pěnový, aby se dalo dodržet toto množství.

 

Příště jsem si tedy dala při dávkování větší pozor a už se mi podařilo dát si opravdu jen předepsané malé množství, které by odpovídalo doporučenému dávkování. A co mě na tom nejvíce převapilo? Že i to malé množství stačilo na zkrocení mé husté hřívy a po 1 minutě byl skutečně znát rozdíl. Nejen, že vlasy byly najednou hedvábně hladké, ale také najednou měly tvar. A navíc krásně voněly. Takže jsem si našla perfektního pomocníka, kterého můžu použít, než někam odcházím, i když si večer umyji hlavu a chci jí dopřát nějakou tu péči. Tento přípravek totiž můžete použít jak na mokré, tak suché vlasy. Jo, a neoplachuje se. :)

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vlasy pod čepicí? Rady, jak si nezničit účes
11 geniálně jednoduchých účesů pro dlouhé vlasy
Jak zamaskovat mastné vlasy?


Gliss Kur Hair Repair Thermo-Protect
Přípravek, který díky receptuře s 8 prvotřídními zkrášlujícími oleji chrání vlasy před teplem, které našim vlasům vystavujeme např. během fénování.

Zkroť svou hřívu
(Foto: Andrea Fialová/Krasna.cz )

 

Vlasy si od svých 11 let (takže něco přes 9 let) snažím nefénovat, všude se totiž píše, jak moc jim to škodí. Ale i já, která fénování vlasů nesnáší, ho musím občas absolvovat - o to víc se pak snažím minimalizovat negativní dopad horkého vzduchu na mou hřívu. Po fénu sáhnu hlavně, když pospíchám večer do práce, nebo se někam bavit, a protože není po ruce suchý šampon (po kterém mám stejně hrozně divné vlasy, jako kdybych si na ně vysypala pudr). Po fénování mám ale vlasy sice celkem rychle suché (20 minut mi ale stejně přijde jako dost dlouhá doba), ale takové rozlítané, nedrží svůj tvar. Nedokážu si představit, že bych měla mít takové večer každý den, protože si vlasy musím mít denně.

Po jednom umytí jsem si však řekla, že vše se má zkusit, a tak jsem si do vlhkých vlasů aplikovala tento přípravek. A dala se do fénování. A povedlo se - mé vlasy měly tvar, nebyly rozlítané, nepůsobily slabým dojmem. Dokonce jsem i chvíli litovala toho, že jsem tento produkt neotestovala na dovolené v Chorvatsku nebo v tropických teplotách v našich končinách, protože věřím tomu, že by zvládl ochránit mé vlasy i před ostrým slunečním zářením. Ale o tom už výrobci nic nepíší, takže o tom můžu jen přemýšlet.

Produkty je možné zakoupit v každé správné drogerii či v e-shopech se zaměřením na kosmetiku. Thermo-Protect seženete od cca 149 Kč a Serum Deep-Repair od 129 Kč.9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •