Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V čem vyrazit do závějí, abys byla v teple a trendy zároveň?

Co v zimě na nohy?

Zimní boty
zdroj: Oficiální zdroj Zimní boty
aktualizováno 12.01.2011, 01:13 | 11.01.2011, 10:52 | Annette Krubner/Krasna.cz

V čem vyrazit do závějí, abys byla v teple a trendy zároveň?

Řekněme si upřímně, že spousta z nás obouvá ven do zimy boty typu UGG AUSTRALIA. Já osobně jsem jim taky podlehla. Ať už je to klasická béžová barva nebo šedivá, černá, písková či růžová.

 

Zimní trendy v obouvání
(Foto: Deichmann)

 

Na první pohled bych neřekla, že by v nich mohlo být teplo i při mínus dvaceti stupních, ale opak je pravdou. Jsou příjemné, teploučké a hřejivé na nohy. Co je celkem velké mínus, je, že boty se v dešti promočí a nepříjemně ztěžknou. Takže do holomrazu jsou ideální, ale jakmile začne obleva, vyměň je radši za jiný model.

 

Zimní trendy v obouvání
(Foto: Deichmann)

 

Jako poctivé drtiče zimy jednoznačně vidím sněhule nebo zateplené kozačky s kožíškem. Mokro v nich mít nebudeš a zimu už vůbec ne. Bohužel ale ani ty nejsou ideální. Mnohdy se stává, že i na velice kvalitních a značkových kozačkách můžeš uklouznout, a tak si přivodit nepříjemné zranění.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jaké botky ti doporučuje naše blogerka Enn.

 

 

Pokud si vybíráš boty do sněhu a mrazu, nekoukej jenom na zevnějšek, boty můžou být krásné, i pohodlně ti v nich může být, ale podrážka tě může zklamat. Tu vždycky předem zkontroluj!

 

Zimní trendy v obouvání
(Foto: Deichmann)

 

Nedokážeš vyjít ven bez podpatku ani v zimě? Jestli jim vážně neodoláš, nejlepší volbou teď budou boty na klínku nebo s širokým podpatkem. S hodně tenkým a vysokým podpatkem bych do sněhu rozhodně nevyšla. To je vážně o život.8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •