Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Víš o tom, že tvoje kamarádka bude slavit v nejbližší době narozeniny a tebe vůbec nenapadá, co jí dát? Poradím ti. Pro tento článek jsem se nechala inspirovat několika dárečky, které jsem dostala od svých kamarádek.

7 nejlepších dárků pro kamarádku k narozeninám

Dárky k narozeninám
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Dárky k narozeninám
aktualizováno 31.01.2012, 12:15 | 31.01.2012, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Víš o tom, že tvoje kamarádka bude slavit v nejbližší době narozeniny a tebe vůbec nenapadá, co jí dát? Poradím ti. Pro tento článek jsem se nechala inspirovat několika dárečky, které jsem dostala od svých kamarádek.

1. Zvěčni vaše přátelství
Určitě máš se svojí kamarádkou spoustu fotek. Zajdi proto do papírnictví, pořiď si nějaký pěkný rámeček a do něj umísti vás dvě. Předpokládám, že fotku máš jen v digitální podobě. Nech ji proto vyvolat v nějaké fotosběrně, nebo si ji můžeš vytisknou doma na fotopapír.

2. Malý méďa potěší vždycky
Kup jí malého medvídka (nebo jakékoliv jiné zvířatko) na kroužku. Může si ho připnout na školní batoh, nějakou tašku, nebo ho mít třeba i na klíčích.

3. Ozdob ji
Víš, že tvoje kamarádka přímo zbožňuje náušnice a ostatní bižuterii? Pořiď ji proto nějakou pěknou sadičku, která bude například obsahovat náušnice, náramek a něco na krk. Pokud kamarádka slaví třeba 18. narozeniny, můžeš se poohlédnout i po něčem i ve stříbře :-)

4. Je mladá, svobodná, studující... A voní!
Projdi se svojí kamarádkou různé drogerie a zastavte se u regálku s vůněmi. Najde mezi nimi nějakou, která jí hrozně voní, ale momentálně si ji nemůže koupit? Další typ na dárek máš tedy jasný :-) V dnešní nabídce parfémů najdeš vůně s přijatelnou cenou, rozhodně po tobě nikdo nebude chtít kupovat Dolce & Gabbana a jiné značky za tisíce.

PŘEČTI SI TAKÉ:
REPORTÁŽ: 1. narozeniny Krasna.cz ve velkém stylu
Ovládni své shopaholické choutky

5. Vypiš jí šek
Už si našla pro svoji kamarádku ten správný dárek, ale připadá ti, jako by tomu pořád něco chybělo? Přidej k dárku šek! Tuto knížečku plnou kamarádských šeků se sliby, které se plní, najdeš v papírnictví nebo i v knihkupectví.

6. Kosmetická taštička se hodí vždy
V dnešní době a v každé drogerii už seženeš krásné kosmetické předměty přímo v nějakých pěkných taštičkách, nebo v hezké dekorativní krabici. Zkus koupit kamarádce sadu, která bude obsahovat sprchový gel a tělové mléko s vůní toho, co má ráda. Nebo se poohlédni po malé kosmetické taštičce, ve které se bude ukrývat třeba řasenka a tužka na oči. Tyto sady mají tu výhodu, že nestojí až tak moc (samozřejmě, jak které).

7. Laky pro krásné drápky
Přijde tvoje kamarádka do školy skoro pokaždé s jinou barvou nehtíků? Pořiď ji tedy nějakou sadičku laků na nehty. Dnešní výběr značek a barev je skutečně obrovský, takže stačí zjistit její oblíbené barvy a máš vyhráno :-)
 11 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •