Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Stále více dívek, slečen a žen sahá při tvorbě svého líčení po červené rtěnce. Kdy je to správná volba a kdy naopak kosmetický omyl?

Červená rtěnka. Sexy doplněk nebo přešlap v líčení?

červená rtěnka
zdroj: Thinkstockphotos červená rtěnka
aktualizováno 25.11.2014, 00:00 | 25.11.2014, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Stále více dívek, slečen a žen sahá při tvorbě svého líčení po červené rtěnce. Kdy je to správná volba a kdy naopak kosmetický omyl?

Červená je sexy, přitáhne pozornost, ale nemusí každé ženě slušet. Je také označována za agresivní barvu a mnohdy dělá ženy o něco starší, než ve skutečnosti jsou.

 

Červené rty jsou ideální do společnosti, konkrétně na různé plesy nebo společenské akce. Pokud zvolíš výrazné rty, zbytek líčení by neměl být příliš výrazný, aby se vše navzájem netlouklo. Velmi oblíbené jsou pro nošení s červenými rty klasické černé linky a výrazné řasy. Při zvolení tohoto líčení a nějakých černých koktejlek budeš působit velmi elegantně a luxusně.


Čím dál více můžeš potkat slečny s červenými rty i v průběhu dne. Někdo si na ni troufne, někdo ji zvolí jen výjimečně. Ono nosit červenou totiž není žádná legrace. Nejdůležitější je umět ji na rty správně aplikovat, aby nikde nepřesahovala, při jejím samotném nošení je třeba dbát na to, aby seděla na rtech tak, jak má, nerozpíjela se a nerozmazala, a že to mají rtěnky velmi v oblibě.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Prodloužení vlasů doma metodou micro-ring 
Jsem zamilovaná, ale má to háček - je to přítel od mé kamarádky!

 

Dalším strašákem jsou otisky. Při pití nějakého nápoje červený obtisk na skleničce nebo hrnečku není nic příjemného, ať už jsi na nějakém dýchánku s kamarádkou nebo na rande. O otištěné rtěnce na zubech ani nemluvím. Je to úsměvná situace, ale rozhodně velmi nepříjemná. Pozor si dej taky na to, pokud nemáš zrovna nejbělejší zuby, červená může nažloutlý tón ještě více zviditelnit.

 


Červenou rtěnku bych také doporučila, pokud se chystáš na nějaké focení. Na fotografii krásně vynikne a působí přitažlivě, a to o dost víc než při běžném nošení. Červená by podle mě neměla chybět v žádném kosmetickém kufříku každé slečny a ženy, ovšem musí se používat s rozumem.9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •