Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co se týče novinek, tak Dermacol ani na vteřinu nezahálí a do svého sortimentu zařazuje stále něco nového. Dnes tu pro tebe mám ukázku výrobků, které už nejspíš znáš.

Co je nového u Dermacolu?

dermacol
zdroj: Archiv blogerky dermacol
aktualizováno 29.03.2018, 00:00 | 29.03.2018, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Co se týče novinek, tak Dermacol ani na vteřinu nezahálí a do svého sortimentu zařazuje stále něco nového. Dnes tu pro tebe mám ukázku výrobků, které už nejspíš znáš.

Jedná se o malé bonbon stíny, které má Dermacol v nabídce už nějaký ten pátek. Úplně bez nucení přiznávám, že mě stíny příliš neuchvátily. Věděla jsem o nich, ale nijak mě nezaujaly. Naopak moje máma z nich byla u vytržení, tedy alespoň ze dvou odstínů, které používala pořád dokola a málem se jí zbořil svět, když si šla pro nové do drogerie a stíny najednou nebyly.

 

Jeden z důvodů, proč jsem stíny nevyhledávala, bylo to, že jejich pigmentace byla mizerná. Možná se našlo pár výjimek, které byly hezky syté, ale když jsem si je v drogerii zkoušela, tak jsem věděla, že tohle nebude nic pro mě.

 

No a proč ti tohle všechno píšu? Protože Dermacol tyto stíny inovoval a vylepšil je. Valila jsem oči hned, jakmile jsem si stíny přejela po ruce. Nádhera! Jeden z nich mi připomíná leštící pigment, vyhlášenou Auroru, kterou používám ve studiu na nehty, takže nádhera. Dalším mým oblíbencem je zelenohnědý stín, který vypadá zajímavě jak v balení, tak na oku a ještě jsem si oblíbila jeden světlý stín, který je perfektní do oblasti pod obočí nebo na prozáření vnitřního koutku oka. Zbytek jsem hodila do pytlíčku a věnovala svojí mámě, protože bych ty barvičky neunosila, tak ať si jich užije.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Seznam se s mými dvěma oblíbenci od Dermacolu!
Jaké novinky přináší kosmetika Rimmel London?
Zaměřeno na novinky v líčení očí od Dermacolu

 

dermacol
(Foto: Archiv blogerky)


A jako další novinku tu mám metalické tužky na oči, které slibují dlouhotrvající výdrž až 16 hodin. Hrozně se mi líbí pigmentace modré a zelené! Foťák barvičky trošku sežral, ale ve skutečnosti je to nádhera. Každopádně používám ty zbylé dvě, zlatou a bronzovou. Na linku jsou úplně perfektní a celkově oko hezky oživí. Takže pokud nemáš čas na vytváření kdo ví jakého makeupu, tyhle tužky budou přesně pro tebe. Opět jsem byla štědrá a po nafocení swatchů jsem modrou a zelenou věnovala tchyni, která z nich byla taky nadšená.

 

dermacol

 

Tohle nejsou zdaleka všechny novinky, co momentálně Dermacol nabízí! Těš se na další článek!0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •