Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Těsně před Vánocemi si ke mně našel cestu prosincový Glanc box. Zajímalo by tě, jaké produkty se v něm ukrývaly tentokrát? Pojď se podívat společně se mnou!

Co obsahoval prosincový Glanc box?

glanc box
zdroj: Archiv blogerky glanc box
aktualizováno 07.01.2018, 00:00 | 07.01.2018, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Těsně před Vánocemi si ke mně našel cestu prosincový Glanc box. Zajímalo by tě, jaké produkty se v něm ukrývaly tentokrát? Pojď se podívat společně se mnou!

Borotalco Original


Tento deodorant jsem měla už několikrát a je to produkt, ke kterému se vždy ráda vracím. Oblíbila jsem si ho především díky jeho nezaměnitelné vůni a unisex využití. Efektivně pohlcuje pot a zajistí tak suchou pokožku.


Garnier Botanical krím s růžovou vodou


Pokud jde o krémy od Garnier, tak i u téhle značky mám několik svých oblíbenců. Dopustit nedám například na noční krém v tmavě modrém kelímku s gelovou konzistencí, který jsem měla mimochodem také z Glanc boxu. Krém je hydratační a vhodný především pro suchou a citlivou pleť. Díky antioxidantů přírodního původu pomáhá chránit pokožku před vnějšími vlivy. Tato řada obsahuje kromě krému také pleťovou vodu a odličovací mléko.


Pur Power Duo Effect


Všechny věci na úklid nebo mytí nádobí jsou u mě vítány, takže jsem byla ráda, když jsem kromě kosmetiky v balíčku našla právě tento přípravek na nádobí, který slibuje perfektní umytí nádobí a snadné odstranění mastnoty a připálenin.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co jsem našla v kosmetické krabičce Glanc Box?
Co skrývá glanc box měsíce září?
Adventní Glanc box plný svěžesti


Dologran Gold doplněk stravy


Kdy jindy posílit naši imunitu než v zimě? V balíčku na tebe bude čekat Dologran v podobě granulátu, který je bohatým zdrojem přírodních minerálů hořčíku a vápníků. Ty přispívají také ke snížení únavy a vyčerpání a celkově podporují organismus a přispívají k psychické pohodě.


Mixa Baby Atopience


Čistící a zklidňující mycí olej jemně umývá nejen dětské tělo a vlasy, ale zároveň chrání kožní bariéru a dlouhodobě redukuje nepříjemné pocity pokožky náchylné k atopii. S podobným výrobkem jsem měla výborné zkušenosti, tak jsem moc zvědavá, jak si u mě povede právě tento olej. Jakožto atopička takové výrobky maximálně ocením.


NeoStrata Ultra Moisturizing Gace Cream


Tento antioxidační hydratační krém ti má napomoct ke zklidnění a posílit ochrannou bariéru suché a podrážděné pokožky. Dál krém při častém používání slibuje výrazné zlepšení textury pleti, snížení začervenání a citlivosti a celkově má pleť rozjasnit.


Fenjal Long Active White Fresh


V balíčku jsem našla také tři vzorečky tohoto báječného oleje. Už jsem s ním kdysi měla tu čest, a jestli se ráda namažeš raději olejem než tělovým mlékem, tak ti tento s klidem doporučím. Líbila se mi u něj především ta jednoduchost aplikace. Olej je v balení s rozprašovačem, takže olej nastříkáš na pokožku a jednoduše rozetřeš. Nikam ti nic nestéká, prostě paráda. Jeho nezaměnitelná jemná vůně mi byla také moc příjemná a o té hedvábně jemné pokožce ani nemluvím.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •