Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kromě Glanc boxu se mi do rukou dostal i Brandnooz box, který v sobě ukrýval novinky ze světa všemožných pochutin. Nebudu tě dlouho napínat a pojď se se mnou podívat, co aktuální Brandnooz box nabízel.

Co ukrývá aktuální Brandnooz box?

brandnooz
zdroj: Archiv blogerky brandnooz
aktualizováno 19.10.2018, 00:00 | 19.10.2018, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Kromě Glanc boxu se mi do rukou dostal i Brandnooz box, který v sobě ukrýval novinky ze světa všemožných pochutin. Nebudu tě dlouho napínat a pojď se se mnou podívat, co aktuální Brandnooz box nabízel.

Lipton Cherry Love


Jakmile padne podzim, nedokážu si představit večer bez horkého čaje, takže jsem moc ráda, že v boxu bylo jedno balení čajů Lipton z řady Cherry Love a nás tak doma může každý večer hřát báječná kombinace jahod a třešní.

 

Jupí Hřejivé srdce


Celkově mám punče a všechny hřejivé drinky ráda, ale tohle nebude nic pro mě. Koktejl sirup se dá použít jak se studenou tak vroucí vodou. Za studena se dá, s horkou vodou na mě neudělal vůbec žádný dojem, spíš naopak. Ale myslím si, že jako přísada do jiných čajů na takové dochucení nebo vylepšení chuti by mohl být fajn. Zatím jsem tento způsob nezkoušela. Kombinace meruňky, zázvoru a badyánu je na podzim jak dělaná.

 

Cheetis Pizzerini


Dopřeješ si ráda něco křupavého večer u televize? Potom vyzkoušej nové Cheetos Pizzerini. V boxu se schovávalo velké balení těchto křupek s příchutí pizzy.

 

SHAKE-IT PROTEIN Choco Punch


V boxu se ukrývaly dvě věci, do kterých jsem si řekla, že nepůjdu a právě toto je jedna z nich. Nemám vůbec nic proti doplňkům stravy nebo nejrůznějším proteinům. Za můj odpor může špatná zkušenost s jedním proteinem, kdy jsem v puse, místo příchuti vanilky, měla něco na způsob pilin. Vyzkoušela jsem poprvé a naposledy. K testování se odhodlal můj přítel, který si proteiny dopřává vždy po tréninku. Chuťově byl prý moc dobrý, i když se trošku obával toho značení "vegan". Protein je dochucený nepraženým kakaem a složený je ze 100% přírodních surovin. Pokud bych byla nějakou nadšenou vyznavačkou zvedání činek nebo cvičení (moje dvanáctikilová činka před chvílí usnula v ložnici a je to jediná zátěž, kterou zvedám), určitě bych uvítala to, že je protein balený jednotlivě a já si ho tak můžu vzít kamkoliv s sebou.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Unboxing nového Brandnooz boxu
Nakoukni, co nabízí Brandnooz box
To nejzajímavější z pánského Brandnooz Boxu

 

Orion miničokoláda


Mňamka, po které jsem v boxu našla jen obal. Takže věřím, že čokoláda v kombinaci s pistáciemi byla výborná. Mě osobně láká spíš druhá varianta, kterou je kokos a madle.

 

Havlík Tvarůžkové tyčinky


Tohle je ta druhá věc, na kterou jsem zatím nenašla odvahu. Tvarůžky jsem nikdy v životě neochutnala, stačila mi vždy cítit jejich vůně, otočila jsem se na patě a utíkala daleko od nich. Tyčinky jistě ocení praví fajnšmekři a milovnící netradičních chutí. Výrobci doporučují tyčinky zkombinovat s nějakým pivem či vínem tuzemské produkce.

 

Strongbox Medium Dry


Škoda, že se ke mně tento cider nedostal už v létě. Nepila bych asi nic jiného. Pokud máš ráda méně sladké osvěžení, tak tohle bude přímo pro tebe. Má novou chuť, nižší obsah cukru a méně kalorií. Nejlépe chutná vychlazený.

 

Chupa Chups Skull


Tuhle novinku nejvíc ocenila moje malá dcera. Originální tvar, skvělá kombinace chutí, právě to jsou nová 3D lízátka. Jedná se o klasické jahodové lízátko doplněné šumivou částí s limetkovou příchutí. Jak by řekla Magdalenka - Mňamina!

 

Corny Flampjack madle karamel


Perfektní kousek na svačinu, co se neztratí v žádné kabelce. Obsahuje minimálně 48% ovesných vloček a v kombinaci s mandlemi a karamelem je fakt super!

 

Tak co, do čeho by ses zakousla ty?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •