Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnešní recenze nebude žádnou žhavou novinkou, protože o super krycích makeupech Makeup Cover od Dermacolu sis tu mohla přečíst už několikrát.

Dermacol Make-up cover set

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 08.05.2017, 00:00 | 08.05.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Dnešní recenze nebude žádnou žhavou novinkou, protože o super krycích makeupech Makeup Cover od Dermacolu sis tu mohla přečíst už několikrát.

Každopádně, Dermacol nijak nezahálel a vytvořil tuto báječnou sadu s nejoblíbenějšími pěti odstíny, které báječně poslouží k zamaskování nedokonalostí nebo ke konturování tváře.


Musím se přiznat, že než jsem narazila na odstín, který by mi skutečně sedl, tak jsem vyzkoušela hned několik odstínů, ale jak už to tak bývá - některý byl moc tmavý, jiný zase příliš světlý, takže jsem byla nucena makeup vždy smíchat s nějakým jiným odstínem, který by ve výsledku vypadal přirozeněji. Barevná škála nabízí asi dvanáct různých odstínů, ale v drogerii se prodávaly snad jen tři nebo čtyři, alespoň u nás, takže pravděpodobnost, že se trefíš do toho, který ti sedne, byla dost malá. Na eshopu Dermacolu jsou k dostání všechny, takže jsem po špatné zkušenosti s kamennými prodejnami objednávala už jen z webu.

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)


Sada je sama o sobě velmi praktická. Malé tubičky jsou usazeny ve vysouvací krabičce, která působí velmi elegantně a řeknu ti, že by mi vůbec nevadilo takovou sadu obdržet třeba i jako dárek. Na konturování je skvělá, protože s ní projasníš i potlačíš nejrůznější rysy v obličeji, zakryješ nejrůznější nedokonalosti nebo v pěti odstínech najdeš i ten, který můžeš s klidem použít na celou tvář. U mě to bylo zrovna tak

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Dermacol okouzlil svou první řadou parfémů!
5 exkluzivních dlouhotrvajících novinek od Dermacol!
Na kterou kosmetiku nedám dopustit?

 

Já na tyto makeupy nedám dopustit. Používám je snad už od střední, kdy jsem kolikrát potřebovala zamaskovat nějakou nedokonalost. V léte je vyměním za nějaké lehčí BBčko nebo jiný makeup, od kterého nepotřebuji super krytí, jinak je mým pomocníkem téměř denně. Líbí se mi na něm, jak tvář sjednotí a vyhladí. Při aplikaci ti postačí úplně miniaturní množství, které precizně zapracuješ. S tím množstvím pozor. Vzhledem k tomu, jak je makeup hustý, může zalézat do vrásek, proto je třeba si s ním trošku vyhrát a roztáhnout ho skutečně všude. Jakmile narazíš na ten správný odstín, nemusíš se bát, že by ti makeup udělal nevzhlednou masku.

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)


Mně nejlépe sedí odstíny 212 a 213. Nejsvětlejší 208 jsem si kdysi pořizovala v plném balení, ale vypadala jsem po něm jak strážce hrobky. 215 se postarala o oranžovou masku a 221 používám jen na konturování. I když jsou tubičky po 5 ml, tak nějakou chvíli vydrží. Jak jsem řekla, stačí použít malé množství. Za mě se tato sada Dermacolu povedla na jedničku

 

Patří Cover Makeup také mezi tvé oblíbence?2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •