Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Halloween se blíží, už máš vymyšlené nějaké líčení, ve kterém by si chtěla zazářit na nějaké party? Ještě ne? A co vyzkoušet make-up ze samotného vesmíru?

Galaxy make-up

Galaxy makeup - 2
zdroj: Archiv blogerky Galaxy makeup - 2
aktualizováno 28.10.2014, 00:00 | 28.10.2014, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Halloween se blíží, už máš vymyšlené nějaké líčení, ve kterém by si chtěla zazářit na nějaké party? Ještě ne? A co vyzkoušet make-up ze samotného vesmíru?

Na vytvoření tohoto looku budeš potřebovat:


- zip
- stíny – především modré, šedé, černé, zelené
- bílou kajalovou tužku nebo podkladovou bázi na oči
- lepidlo na řasy
- houbičku na make-up
- kamínky


Krok č. 1


Nejdříve ze zipu odstřihni přebytečnou látku tak, aby ti z něj zůstal jen samostatný jezdec. Ten rozepni a přilož na tvář tak, aby ti sahal až k vlasům a mezi ním ti procházelo oko. Zkoseným štětečkem nebo nějakým tenkým štětcem namočeným do šedého stínu si obtáhni místo, kudy ti povede zip. Lépe se tak budeš orientovat při tvoření samotné galaxie a budeš vědět, kam až můžeš stíny nanášet.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vyzkoušej kvalitní vlasovou kosmetiku AMWAY
Reportáž přímo z placu: Hraní ve filmu 10 PRAVIDEL


Krok č. 2


Vytvoř si podklad pro nanášení stínů. Mně se nejlépe osvědčila bílá kajalová tužka. Nejen že díky ní budou stíny dlouho držet a nehnou se ani o milimetr, ale díky bílé barvě stíny krásně vyniknou. Tužku stačí ořezat a nahřát zapalovačem. Změklou hmotu potom nanes na tvář, ale pozor, může bát ještě teplá tak ať se nespálíš. Tu pak štětcem (nejlepší je štětec na korektor) rozetři do míst, kam budeš nanášet stíny (pokud zvolíš stejné místo jako já, mělo by ti vzniknout jakési véčko).

 

Galaxy makeup - 1
(Foto: Archiv blogerky)


Krok č. 3


Teď je na řadě samotné nanášení stínů a vytvoření galaxie. Toho docílíš velmi snadno. Stačí houbičku na make-up postupně nanášet do různých stínů a vklepávat je na bílý podklad. Nanášení se nemusíš vůbec bát. Nanášej barvy i přes sebe, aby nešly vidět přechody a barvy mezi sebou krásně plynule přecházely.


Krok č. 4


Když jsi nanesla stíny, vezmi si bílou kajalovou tužku, lehce ji nahřej a udělej s ní po čele několik teček. Ty nemusíš nijak uspořádávat. Tečky poslouží jako místa pro nalepení kamínků, které mají symbolizovat hvězdy. Na tečky nanes trochu lepidla na řasy (nejlepší je bílé lepidlo, které po chvíli zprůhlední a není tak vidět) a na ně přilep kamínek.


Krok č. 5


Lepidlem na řasy orámuj linii véčka a přilep na něj zip. Nikam nespěchej a buď trpělivá, zip se ti může ze začátku odchlipovat, ale po chvíli bude držet.


Tento make-up můžeš s klidným svědomím vzít na jakoukoliv Halloweenskou party a rozhodně v něm zazáříš.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •