Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Venku začíná být pěkně šedivo a hlavně mokro. Už máš tu správnou obuv? Pokud ještě ne, nech se inspirovat celebritami a obuj na své nohy slušivé a veselé holínky.

Holínková mánie: Máš je i ty?

Holínková mánie
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Holínková mánie
aktualizováno 26.12.2012, 00:00 | 26.12.2012, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Venku začíná být pěkně šedivo a hlavně mokro. Už máš tu správnou obuv? Pokud ještě ne, nech se inspirovat celebritami a obuj na své nohy slušivé a veselé holínky.

Barevné a veselé holínky ti v tomto pochmurném počasí zaručeně zvednou náladu. Tuto sezonu jsou holínky naprosto trendy. Je úplně jedno, k čemu si je obuješ, protože ať už si je vezmeš jen do školy, nebo i na nějakou akci, tak zaručeně zazáříš. Z holínek se stal skutečný módní doplněk.

Pokud jsi přesvědčená o tom, že holínky můžeš nosit jen v deštivém počasí, tak jsi na omylu. Holínky, které v sobě mají teplý kožíšek a nekloužou, se budou nosit i v zimě!

PŘEČTI SI TAKÉ:
Podzimní plískanice útočí! Jak správně pečovat o obuv
Boty pro zlost? Nakupuj chytře a nedej jim šanci
Stars milují kožené šortky! Okopči jejich styl

Raperka Nicki Minaj v nich našla velikou zálibu a na důkaz, jak moc holínky miluje, řekla: "Radši než v prsou mám plastik na nohou!“

Na dnešním trhu seženeš jednobarevné holínky, holínky s divokými vzory, zdobené kůží ale i holínky s kožíškem. Stačí si jen vybrat.

Prohlédni si v galerii perfektní barevné holínky:

 

Fotogalerie

1 / 17 Otevřít fotogalerii

 

Inspirovat se můžeš v prosincovém čísle časopisu Popcorn, kde najdeš další várku barevných a zajímavých holínek.

Popcorn
(Foto: oficiální zdroj)4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •