Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Celulitida – nechtěné dolíčky na našich stehnech jsou strašákem asi každé z nás. Co s nimi ale skoncovat jednou pro vždy?

Intenzivní terapie proti celulitidě

Krém proti celulitidě Zepter
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Krém proti celulitidě Zepter
aktualizováno 07.10.2014, 16:37 | 07.10.2014, 16:37 | Angel-ina*/Krasna.cz

Celulitida – nechtěné dolíčky na našich stehnech jsou strašákem asi každé z nás. Co s nimi ale skoncovat jednou pro vždy?

Měla jsem možnost vyzkoušet výrobek švýcarské kosmetické laboratoře Zepter, který obsahuje nejúčinnější látky vhodné pro boj s celulitidou. Mezi ně patří například sójové izoflavony, synephrine, kofein nebo karnitin. Tyto látky podporují rozpad tuku, stimulují jeho úbytek a podporují metabolismus. Pravidelnou aplikací lze zaznamenat úbytek až o 4,6 cm a to za pouhé dva měsíce!

 

Krém slibuje okamžitý a dlouhotrvající zpevňující účinek, hladkou a hydratovanou pokožkou, pevnou kůži, zredukování nadbytečného množství tekutin a viditelně lepší stav pokožky.
Už na první pohled se mi výrobek zamlouvá. Krém se ukrývá v papírové krabičce bílé barvy, na které můžeš vidět červeně psané logo společnosti a stříbrně popsáno, s čím po otevření krabičky vlastně budeš mít tu čest. Design chválím. Jakmile jsem krabičku otevřela, do rukou mi vjela asymetrická plastová tuba, ve které už byl samotný krém. Hned na první pohled ti bude jasné, že se jedná o výrobek, který by se dennodenně nepovaloval na regálech v drogerii. Působí na mě luxusně, na výši a na určité úrovni.

 

Krém proti celulitidě Zepter
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Krém v tubě je při rozetření transparentní, přijatelně hustý a jeho vůně je naprosto úžasná, takže i samotná aplikace bude jedna radost. Ihned po natření se mě zmocnil pocit pevnější a lepší pokožky. Krém není nutné nijak speciálně vmasírovat, stačí ho pouze rozetřít a jít. Velmi dobře se vstřebává a nezanechává žádné mastné skvrny.

 

Krém proti celulitidě Zepter
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


To nejlepší, co pro sebe a pro to, aby ses zbavila celulitidy, můžeš udělat, je zařadit do svého režimu víc pohybu, dodržovat pitný režim, jíst vyváženou stravu a omezit alkohol nebo kouření. Právě toto jsou jedny z příčin vzniku celulitidy, takže pokud se na ně zaměříš a budeš svědomitě aplikovat krém, výsledky se jistě brzy dostaví!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vyber si ten správný šampon pro (ne)barvené vlasy!
Toužíš po krásných jemných rtech? Zaměř se na švýcarskou sílu!
RECENZE: Krém na ruce Swiss Nature od ZEPTERu


Já sama se mohu pochlubit úbytkem přes stehna o 1,8cm za pouhý měsíc. A co pro to stačilo udělat? Zdravě se stravovat, trochu se hýbat (stačí nějaká procházka s pejskem nebo rychlá chůze) a aplikace krému.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •