Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sleduješ na instagramu nějaké účty, které přidávají nejrůznější tutoriály? Ano? A zaregistrovala jsi i nehtovou modeláž, kdy stačí nehty zabořit do barevných pudrů? Tak přesně na tuhle novinku pro tebe mám recenzi. Jedná se o pudry na nehty od zna...

Jak probíhá modeláž nehtů s pomocí nehtových pudrů?

Vložit video na:

aktualizováno 12.10.2017, 00:00 | 12.10.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Sleduješ na instagramu nějaké účty, které přidávají nejrůznější tutoriály? Ano? A zaregistrovala jsi i nehtovou modeláž, kdy stačí nehty zabořit do barevných pudrů? Tak přesně na tuhle novinku pro tebe mám recenzi. Jedná se o pudry na nehty od značky Kiara Sky, která se k nám do ČR dostala teprve před nedávnem, ovšem už teď mohu říct, alespoň sama za sebe a po zkušenostech s pudry, že si je spoustu slečen a dam oblíbí.

Co jsou pudry Kiara Sky?
Jedná se o pudry na nehty, které se velmi snadno nanášejí, nepoškozují nehtové lůžko a jsou zdravější alternativou pro silné, delší a přirozeně dlouhotrvající nehty. Pudry jsou vyrobeny bez silných chemikálií, ale obsahují vitamíny a kalcium, pro zesílení přírodních nehtů. Obsahují komplexní pojiva, která brání lámání, blednutí barvy a odlepování nehtu od nehtového lůžka. Barevná škála je obrovská! Najdete v ní pudry ve 130 možných odstínech. Původem pudry pochází z USA a já jsem hrozně ráda, ať už jako nehtařka, nebo pouhá uživatelka, že si oficiálního distributora našly i u nás.

 

Nehty Coufalová
(Foto: Angel-ina*/Krasna.cz)

 

Když se koukneš na stránky značky, najdeš na nich nepřeberné množství pudrů. Každopádně, pokud by si chtěla s pudry začít, je rozhodně výhodnější koupit přímo startovací set., kde najdeš všechny potřebné lahvičky, které pro vytvoření nehtů potřebuješ a pět základních pudrů, se kterými vytvoříš přirozený vzhled nehtů, ale i francouzskou manikúru. K setu také dostaneš krabičku s korýtkem, která slouží pro vytvoření "smajlíka" právě u francouzské manikúry. Doporučuji kouknout i na FB stránky Kiara Sky, kde najdeš informace o novinkách a videa s návody.

 

Nehty Coufalová
(Foto: Angel-ina*/Krasna.cz)

 

Tady si můžeš přečíst, jaké lahvičky k vytváření potřebuješ a k čemu slouží:
Bond - glazura, díky které k sobě hezky pilnou všechny vrstvy, zajišťuje skvělou přilnavost, ale také zároveň vyživuje nehtové lůžko
Base - prostě báze/podklad, do kterého se zachytávají jednotlivé vrstvy pudru
Seal Protect - jedná se o akrylový nátěr, který spojí všechny jednotlivé vrstvy aby se nehet mohl hezky vypilovat a vytvarovat
Top - závěrečná vrstvá, který schne na vzduchu a nehtům propůjčuje nádherný lesk
Nourish Oil - výživný olejíček obohacený o botanický olej, vápník a vitamíny pro silnější nehty
Brush Saver - lahvička určená pro čištění štětců, která zabraňuje usazování zbylého pudru na aplikátorech

 

Nehty Coufalová
(Foto: Angel-ina*/Krasna.cz)

 

Jedna z těch výhod, proč by si pudry mohly získat spoustu příznivců, je ta, že k nim nepotřebuješ UV lampu. Pudry díky lahvičkám s pomocnými tekutinami zasychají na vzduchu. Další výhodou je snadná aplikace. No řekni sama, co může být jednoduššího, než zabořit nehet do kelímku s pudrem? Moje máma se takhle hrozně ráda rochní ve třpytkách :D a myslím si, že s pudry to bude podobně.

 

Abys viděla, že s aplikací vážně nekecám, tady máš v bodech vypsané jednotlivé kroky a pokud by to nestačilo, je tu video. Pudrům jsem podlehla i já a aktuálně si bez nich své nehty nedovedu představit.
• na nehtu uděláme klasickou manikúru a celou plochu nehtu zmatníme/zbrousíme pilníkem nebo brusným bločkem
• na celý nehet naneseme Bond, který poslouží pro lepší přilnutí materiálu
• na 3/4 nehtu naneseme Base a nehet ponoříme do pudru Natural
• Base naneseme na celý nehet a ponoříme ho tentokrát do barevného pudru
• poklepáním a očištěním jemným štětečkem odstraníme přebytečný pudr
• na nehet naneseme Base a podruhé ponoříme nehet do barevného pudru
• poklepáním a očištěním jemným štětečkem odstraníme přebytečný pudr
• na celý nehet naneseme Seal Protect
• nehet vytvarujeme do požadovaného tvaru a vyhladíme nerovnosti
• povrch důkladně vyhladíme a prach očistíme štětečkem
• znovu na celý nehet naneseme Seal Protect
• na nehet naneseme Top dvěma rychlými tahy (rychle zasychá) a necháme chvíli zaschnout
• znovu naneseme Top
• na závěr ošetříme kůžičku nehtů výživným olejíčkem Nourish oil

 

Nehty Coufalová
(Foto: Angel-ina*/Krasna.cz)


Sečteno podtrženo, nehty vytváříš jen natíráním jednotlivých vrstev a ponořením nehtů do pudru. Od té doby, co mám sadu doma, si s ní sama dělám nehty a řeknu vám, že je to mnohem pohodlnější než klasická modeláž gelem nebo akrylem. Tam musíš složitě nehet tvarovat do C, pilovat atd., ale tady je to skutečně brnkačka. Navíc nově modeláž za pomocí těchto pudrů nabízím i ve svém nehtovém studiu, a nenabídla bych nic, co bych na sobě nejdříve sama nevyzkoušela. Momentálně mám v plánu rozšíření barevné škály, jen si z toho velkého množství vybrat.

 

Nehty Coufalová
(Foto: Angel-ina*/Krasna.cz)

 

Tady máš fotku pudrových nehtíků mojí maminky, která mi byla pokusným králíkem :D Barvička je nádherná červená s jemným shimmerem v odstínu D480 LET´S GET REDICULOUS.


Co říkáš na tyto nehty? Líbí se ti tento způsob? Setkala ses s ním už někde?2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •