Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na Instagramu už tě nějaký čas lákám na článek o novinkách, které si pro nás připravil Dermacol, no a slibovaný článek je konečně tady!

Jaké novinky nám přináší Dermacol?

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 22.06.2017, 00:00 | 22.06.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Na Instagramu už tě nějaký čas lákám na článek o novinkách, které si pro nás připravil Dermacol, no a slibovaný článek je konečně tady!

16H Lip Colour - tři nové odstíny tekutých barev na rty


Lepší dlouhotrvající rtěnky jsem doposud neměla! Mohla jsi tu na ně číst nejednu recenzi a jejich barevná škála se mi doma pěkně rozšiřuje, za což jsem ráda, protože každá barvička je vhodná pro jinou příležitost a skutečně uvítám, když najdu nějaký dlouhotrvající odstín, který mohu s klidem nosit během dne a na druhou stranu odstín, který se hodí pro nějakou speciální příležitost. Momentálně nedám dopustit na nový odstín č. 12. Miluju na něm ten hnědý nádech, a i když každodennímu líčení moc nedáš a stačí ti makeup s řasenkou, tahle barvička se postará o perfektní tečku na závěr.

 

dermacol - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

dermacol - 7
(Foto: Archiv blogerky)

 

dermacol - 8
(Foto: Archiv blogerky)

 

True Colour Lipliner - dřevěná tužka na rty


Už delší dobu si stojím za tím, že pokud se rozhodnu pro nanesení nějaké výraznější rtěnky, je lepší k ní použít i konturku. Rty se s ní dají různě opticky vytvarovat, dobře poslouží jako lehký podklad a jak už jsem řekla, rtěnka díky ní zůstane na svém místě. Červená konturka je skoro povinností při nanášení červené rtěnky, každopádně mně je barvou sympatičtější sytě růžová varianta s číslem 2.

 

dermacol - 9
(Foto: Archiv blogerky)

 

dermacol - 10
(Foto: Archiv blogerky)

 

Longlasting Intense Color - dlouhotrvající a intenzivní oční stín a linka 2v1


Další novinkou, která se Dermacolu povedla, jsou tyto oční stíny, které můžeš použít klidně i jako tužku a vytvořit s nimi tak na oku silnou linku. Líbí se mi jejich krémová konzistence, se kterou se dá na oku dobře pracovat. Na výběr máš hned z 8 odstínů. Já měla tu čest s modrým (č. 3), zeleným (č. 6) a tělovým (č. 1). Nejvíce pigmentovaný z mého tria je jednoznačně zelený stín, následuje modrý a tělový úplně skvěle slouží jako podkladová báze pod oční stíny, které díky nim skvěle drží!

 

dermacol - 11
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Dokonalá pleť v létě? No problem!
Dermacol Make-up cover set
Voděodolný tělový make-up od Dermacol? Bomba!

 

dermacol - 12
(Foto: Archiv blogerky)

 

dermacol - 13
(Foto: Archiv blogerky)

 

12H True Colour Eyeliner - dřevěné tužky na oči


Dřevěnou tužku na oči používám snad od úplných počátků svého líčení. Jasně, nejdřív s ní děláš takové ty začátečnické chyby, jako je například silné kompletní orámování oka, kterým si jej opticky zavřeš, pak jsem přesedlala jen na spodní vnitřní linku a teď ji používám max. pod brýle, když chci, aby byl pohled o něco výraznější. Líbí se mi, že barevná škála nabízí i odstíny, se kterými můžeš udělat linku i na horním víčku. Určitě si pořídím fialovou a hodně mě láká i tyrkysová, ale zase si říkám, že bych ji asi tak moc nevyužila, každopádně, co je doma, to se počítá, ne? :D

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

16H Matic Eyeliner - automatické tužky na oči


Možná, že o něco pohodlnější, pokud mluvíme o ořezávání dřevěných tužek, jsou tužky automatické. Na výběr máš hned ze 4 odstínů. Nemohla jsem dostat lepší kombinaci než černou a bílou. Bílá je báječná k projasnění a optickému zvětšení oka, když ji použiješ na spodní vnitřní linku, ale já je nejvíce využívám jako podkladovou bázi pod barevné stíny a pod stíny, u kterých chci, aby skutečně hodně dlouho vydržely a nevytrácela se z nich barva. To stejné platí i u černé - báječná pro zvýraznění oka, super jako podklad pod kouřovky.

 

dermacol - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

dermacol - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Pomineme-li barvy na rty, většina novinek je zaměřená hlavně na oči. Myslím si, že to není vůbec na škodu. S blížícím se létem přijde vhod vytáhnout z kosmetických taštiček nějaké pestřejší barvy a líčení něčím oživit. Právě třeba nějakou tou barevnou linkou. Barevná škála všech produktů je skutečně velká, takže si jen stačí vybrat!

 

Líbí se ti novinky? Které bys využila nejvíc?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •