Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Po nějaké době si ke mně našel cestu zelený balík plný dobrot a nejrůznějších užitečných věcí známý jako Brandnooz box a dnešním článkem bych se s tebou chtěla podělit o to, co se skrývalo v balíčku za měsíc květen.

Květnový Brandnooz box

brandnooz
zdroj: Archiv blogerky brandnooz
aktualizováno 01.07.2017, 00:00 | 01.07.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Po nějaké době si ke mně našel cestu zelený balík plný dobrot a nejrůznějších užitečných věcí známý jako Brandnooz box a dnešním článkem bych se s tebou chtěla podělit o to, co se skrývalo v balíčku za měsíc květen.

Cereálie Nestlé Fitness


Protože léto začíná běžet v plném proudu a plavkovou sezonu můžeme považovat za zahájenou, nejedna z nás bude řešit svoji postavu. Cvičení a zdravá strava jsou základ, takže jsem byla moc ráda, když jsem v boxu narazila na tyhle výborné snídaňové cereálie Fitness. Nově obsahují i podíl celozrnného ovsa, vitamínu B a na své si přijdou i milovníci čokolády, protože v nabídce najdete i čokoládovou variantu. Lupínky jsou skvělé s mlékem nebo s jogurtem.


Ovesná kaše Rakytník od Dr. Oetker


Další skvělá snídaně pro vyznavače fitness stylu a všeho, co je hrozně healthy. Ovesnou kaši si na snídani dělám také, ale dávám raději přednost té domácí, kterou si uvařím z ovesných vloček a mléka. Každopádně když není času na zbyt, také sáhnu po pytlíkové variantě. Všechny nové příchutě, kterými jsou rakytník, Acai a Goji jsou také obohaceny o lněné semínko.


Nescafé Classic


Když už jsme u té snídaně, tak si kromě vydatné a zdravé snídaně můžeš dopřát i hrneček poctivé kávy. V balíčku totiž najdeš i100g provedení této kávy. Já mám tuto verzi od Nescafé hodně ráda a jiná káva se u nás doma vyskytne málokdy.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Krabice plná vynikajícího jídla? Seznam se s Brandnooz boxem!
Co přinesl poslední letošní Brandnooz box?
Co všechno najdeš v prvním podzimním Brandnooz boxu?


Smarty Myslivecký a rybářský


Tyto jemně sycené nealkoholické nápoje pro mě byly novinkou. Nikdy před tím jsem o nich neslyšela. Představovala jsem si, že chuťově se budou podobat nějakému ledovému čaji, ale chuť směřuje spíše k nějaké limonádě a skrz sycení je jemně štiplavá, tedy alespoň u některých příchutí mi to tak přišlo. Co se mi ovšem líbí, je to, že při zakoupení jde z každé lahve 1 Kč na projekty spojené s ochranou přírody v ČR.


Ahmad Tea Cold Brew


V tomto případě jsem se ledových čajů dočkala. Jedná se totiž o čaje pro parádní letní osvěžení. Můžete je totiž zalít studenou vodou. Najdete je v několika příchutích a u nás doma se po nich hodně rychle slehla zem. Chutnají báječně a příjemně v tropických dnech osvěží.


Pedro Komprimátový mix


No a co by to bylo za box, kdyby chyběla nějaká ta sladkost? V květnové verzi najdete retro bonbony Pedro. Jedná se o pytlíček různých barev a tvarů, ze kterého si každý může ulovit to, co mu nejvíc chutná. Já třeba chodím hlavně na Lipo. :D
 

A to by bylo vše. Boxy tohoto typu mám moc ráda, ať už se jedná o kosmetiku nebo o jídlo. Dávají mi totiž možnost objevit a vyzkoušet zase něco nového.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •