Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hledáš lak na nehty, který by perfektně kryl už v jedné vrstvě? V tom případě pro tebe mám tip.

Laky, které kryjí už v jedné vrstvě? Zkus tyhle!

laky
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky laky
aktualizováno 11.01.2015, 00:00 | 11.01.2015, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Hledáš lak na nehty, který by perfektně kryl už v jedné vrstvě? V tom případě pro tebe mám tip.

Nikdy mě nebavilo zdlouhavé lakování nehtů. Musela jsem nanést jednu vrstvu, počkat než zaschne a poté na ni nanést vrstvu další. Přivodila jsem si tím jen nekonečné schnutí, a když se mi zdálo, že už uplynula dostatečně dlouhá doba a nehty by mohly být suché, většinou na nich zůstaly ještě obtisky mých prstů. Co z toho plyne? Že tyto laky od Dermacolu, které slibují krytí už v jedné vrstvě, pro mě byly skutečně velkým lákadlem.

Už na první pohled mě laky zaujaly. Jsou ve skleněné lahvičce, která se zužuje směrem dolů. Co mě trochu zklamalo, je značení odstínů. Dávám přednost různým názvům u jednotlivých laků nebo alespoň nějaké číslo. Tady číslo také najdete, ovšem mezi několika dalšími údaji, což je trochu zavádějící. Klidně bych čísla dala na přední stranu pro lepší přehled mezi odstíny.


PŘEČTI SI TAKÉ: 

Tipy pro delší výdrž laku na nehty

Velký test neonových laků: 29 zářivých barev! Které (ne)obstály?

Nejen na nehty! 10 kreativních nápadů s lakem na nehty


Štěteček laků je plochý a lak se s ním nanáší vážně skvěle. Jeho konzistence není ani příliš řídká, ani hustá, zkrátka vážně taková, aby byla schopná nehet pokrýt v jedné střední vrstvě. To ti zaručí vysoká koncentrace pigmentů v textuře. Lak byl úplně suchý během dvou minut, což je super.

Kromě skvělého krytí v jedné vrstvě se mi líbí ještě jedna věc, a to ta, že lak po nanesení a zaschnutí vytvoří velmi hladký a lesklý povrch, který nemusíš přetírat žádným průhledným lakem, abys docílila požadovaného lesku.

Jako ukázku tu pro tebe mám tři různé odstíny a fotku jednoho z laků, jak vypadá na nehtech.

laky
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


laky
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Tyto laky najdete v mnoha odstínech a já je mohu rozhodně doporučit!

Už jste laky zkoušeli? Lákají vás?5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •