Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Říkáš si, po přečtení nadpisu, že přeci není možné se před zrcadlem zastavit jen na tak krátkou chvíli? Ano, je! A kniha Borise Entrupa je toho důkazem.

Make-up za deset minut

makeup
zdroj: Archiv blogerky makeup
aktualizováno 27.06.2014, 00:00 | 27.06.2014, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Říkáš si, po přečtení nadpisu, že přeci není možné se před zrcadlem zastavit jen na tak krátkou chvíli? Ano, je! A kniha Borise Entrupa je toho důkazem.

Make-up za 10 minut aneb 50 kompletních stylů krok za krokem, je kniha uměleckého vizážisty Borise Entrupa, ve které najdeš padesát různých stylů líčení, které jsou podrobně znázorněny a zaberou ti skutečně jen krátkou chvíli. Díky skvělým tipům a trikům se dokáže perfektně nalíčit každá z nás!

 

makeup - 2
(Foto: Archiv blogerky)


Sama se o make-up zajímám, protože mě oslovil a baví mě s ním neustále zkoušet nové věci. Líbí se mi jeho hravost. S každou sezonou přicházejí nové barvy, které jsou aktuální a trendy a díky nim si můžeš pohrát i s barevnými variacemi v líčení. Pokud se bojíš kouřového líčení nebo širokých linek, takhle kniha ti ukáže, že nemusíš mít vůbec strach. Z detailních fotonávodů se snadno a rychle naučíš používat správnou techniku při líčení a vytvoření podobného looku pro tebe již nebude žádný problém.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

RECENZE: Získej snadno přehled o české literatuře!
Tip na zpívaný film: Violetta koncert


Jak už jsem se zmínila, v knize najdeš padesát různých druhů líčení, které jsou velmi různorodé, takže si z nich vybere skutečně každá slečna a žena. Všechny postupy jsou popsány velmi stručně a jasně. Navíc u některých líčení přidává autor i rady ohledně techniky atd. I když je kniha zaměřená především na nejrůznější varianty každodenního i večerního make-upu, nechybí v ní ani autorova předmluva nebo seznámení s hlavními pomůckami, ať už při samotném líčení, nebo předchozí péči o pleť.

 

makeup - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Na knize se mi líbí, že je přehledná a snadno v ní vše najdeš. Každé líčení je vytvořeno na jiné modelce, nese si svoje číslo i svůj konkrétní název. Na příklad na straně 24-25 můžeš najít velmi přirozenou brunetku Kamilu s modrýma očima a jemným růžovým líčením, které nese název Něžně romantická. U každého líčení je uvedeno, co budeš potřebovat za pomůcky, konkrétně se jedná o štětce.


Knihu rozhodně doporučím těm, kteří si v líčení nejsou zatím moc jistí, ale baví je to a rádi by na sobě vyzkoušeli i jiné varianty.7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •