Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nech se uchvátit úžasnými proměnami s využitím metod největšího uměleckého maskéra světových a filmových hvězd.

Maskér ti poradí, jak na dokonalý make-up

Profesionální make-up
zdroj: Thinkstockphotos Profesionální make-up
aktualizováno 06.03.2013, 00:00 | 06.03.2013, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Nech se uchvátit úžasnými proměnami s využitím metod největšího uměleckého maskéra světových a filmových hvězd.

Autor této knihy je jeden z nejuznávanějších uměleckých maskérů a je také novátorem kosmetického průmyslu. Scott Barnes určuje módní trendy v líčení. Proslavil se především líčícím stylem popisovaným jako "Záře“, který má ženě do tváře přinést jakési vnitřní světlo.

Jako vizážista se také podílel na vytvoření obálek několika známých časopisů. Pracuje s celebritami, jako jsou Jennifer Lopez (mimochodem, hlavně díky Jennifer se stal světoznámě uznávaným vizážistou), Christina Aguilera nebo Gwyneth Paltrow. Cílem této knihy je inspirovat miliony žen na světě, aby se za pomocí dokonalého líčení cítily šťastnější, sebevědomější a měly se rády takové, jaké jsou. Scott v knize prozrazuje veškerá svá tajemství v líčení, díky kterým dosáhneš vzhledu dokonalé pleti.

 

Kniha
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Když jsem knihu poprvé otevřela, uchvátily mě hlavně proměny celebrit, kterých je v knize skutečně spousta. Byla jsem jimi naprosto unesena. Přesněji tím, jak dokonale a precizně se díky několika správným tahům štětcem dá zamaskovat kdejaká nedokonalost nebo jak vyzdvihnout přednosti ženského obličeje.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Odhal v knize tajemství krásy
Zabouchnutá do tebe. RECENZE

Co mě na knize zaujalo, bylo i to, že všechny proměněné slečny a dámy vyjádřily svůj názor na spolupráci se Scottem a také reakce na jejich proměnu. Kniha je propletená i rozhovory s několika světovými celebritami, jako je třeba Jennifer Lopez nebo Hilary Duff.

 

Kniha
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

V knize také najdeš spoustu užitečných rad, týkajících se samostatného líčení i péčí o pleť. Scott ti poradí téměř na každé stránce. Na ukázku ti přináším několik užitečných rad, o které se Scott podělil ve své knize.

Použití tekutých linek
Oční linky jsou používány po staletí k docílení dramatičtějšího a přitažlivějšího vzhledu. Správné nanesení tekuté linky spočívá v odstranění přebytečné tekutiny na štětečku. Tu odstraníš, když s linkou několikrát přejedeš po hřbetu ruky.

 

Kniha
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Líčení očí
Občas je lepší nechat oči nenalíčené. Přesněji nechat na víčkách jen barvu krycího krému nebo make-upu a nenanášet na ně už žádné stíny. Pro zvýraznění očí použij raději umělé řasy. Je to lepší, než kdyby si své řasy topila pod spoustou vrstev řasenky. Méně někdy znamená více.

Použití tvářenky
Pokud patříš mezi ty, které mají sušší pleť, Scott by ti doporučil tvářenky založené na krémové bázi. Ta se lépe vstřebá do kůže a nezáleží na tom, zda je struktura kůže jednotná, či nikoliv. Tvářenka by ti měla dodat jemný ruměnec. Chybou dnešních dívek je, že tvářenku používají ke zvýraznění lícních kostí. Díky tomu vytvoří look ze zlatých sedmdesátých let. Pro zvýraznění lícních kostí použij raději konturovací make-up.

 

Kniha
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Toto jsou jen některé z velmi užitečných rad, které Scott do své knihy přímo nasoukal. Až ji přečteš, bude ti líčení rozhodně o něco bližší než doposud. Pro mě tato kniha byla velkým přínosem a líčení je pro mě o hodně jednodušší. Chce to jen vědět, jak na to.3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •