Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dlouho jsem se na žádnou novinku netěšila tak, jak na tyto tekuté matné rtěnky od Dermacolu.

Miluješ matné rtěnky? Hledej u Dermacolu!

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 09.11.2017, 00:00 | 09.11.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Dlouho jsem se na žádnou novinku netěšila tak, jak na tyto tekuté matné rtěnky od Dermacolu.

Matné rtěnky jsou samy o sobě v poslední době velkým hitem a já se ani nedivím, protože na rtech vypadají báječně. Do svého sortimentu je nově zařazuje poměrně dost značek, a tak bylo jen otázkou času, kdy s nimi přijde i Dermacol (nebo jsem v to alespoň tajně doufala).

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Já jsem ráda, že tou další ze značek je právě Dermacol. Po jejich úspěchu s téměř neodlíčitelnými 16H Lip Colour jsem byla zvědavá, jak na tom budou tyto rtěnky. Mají mít lehkou a vysoce pigmentovanou texturu, která dodá rtům maximální komfort bez pocitu vysušení.

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Rtěnky mají obal typický pro lesk na rty. Průhledné tělo s černým víčkem, na kterém je snad ten nejobyčejnější pěnový aplikátor. To rtěnce ovšem nijak neubírá na pozitivním hodnocení. Nechybí černý originální potisk a tradiční logo značky.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jaké rtěnky nosit v chladných měsících?
Oslň s dokonalými rty od Gabriella Salvete
Velká recenze dlouhotrvajících rtěnek!

 

dermacol - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Ke mně se dostalo pět odstínů, do kterých jsem se zamilovala hned, jak jsem je vyzkoušela, protože všechny, co mám, unosím. Ať už při běžném denním líčení, nebo když budu chtít něco výraznějšího... Každopádně, vybírat můžeš z patnácti odstínů a už teď vím, že já s těmi pěti kousky rozhodně nekončím. Vlastním odstíny 15, 16, 20, 55 a 56 a co by to bylo za recenzi bez ukázky jednotlivých odstínů, tak se kochej.

 

dermacol - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

První tři odstíny nosím přes den, ten zářivý červený na svoji premiéru teprve čeká (viděla bych to na nějakou akci - ples apod.) a vínový mi dělá společnost, když líčení moc nedám (makeup, řasenka + brýle), takže je to spíš takový oživovač toho celkového looku. U něj ale pozor, chce to hodně opatrnosti a preciznosti při nanášení. Já jsem tomu příliš nedala, protože už se mi pod nohama pletla Magdalenka, tak to podle toho taky tak vypadá. Tady ten tmavý odstín má trochu tendenci flekatět, ale jak rtěnka zaschne, tak mi ani nepřijde, že by to byla nějaká katastrofa.

 

Rtěnky jsou na rtech vážně velmi lehké, na nošení hodně pohodlné. Pigmentace je super, alespoň u těch odstínů, co mám. Drží jak přibité. Zkoušela jsem si je na ruku, pod vodou nepustily, prstem se mi podařilo je při větší síle jen rozšmudlat a dolů je dostal až odličovač.

 

Tak co na ně říkáš? Který odstín se ti zamlouvá nejvíc?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •