Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Během víkendu jsme získali novou královnu krásy pro rok 2015, já jsem se však rozhodla vyzpovídat jednu z minulých finalistek České Miss a to Lucii Kovandovou, která byla mimo jiné zvolena odbornou porotou jako Miss World.

Rozhovor s Lucií Kovandovou – Českou Miss World 2013

lucie kovandová
zdroj: oficiální zdroj lucie kovandová
aktualizováno 31.03.2015, 00:00 | 31.03.2015, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Během víkendu jsme získali novou královnu krásy pro rok 2015, já jsem se však rozhodla vyzpovídat jednu z minulých finalistek České Miss a to Lucii Kovandovou, která byla mimo jiné zvolena odbornou porotou jako Miss World.

Jak na finálový večer a veškeré přípravy Lucka vzpomíná, nebo jakým způsobem se udržuje v kondici – to vše, a ještě víc, se dočtete v dnešním rozhovoru.


Jaký byl tvůj první impulz vyzkoušet některou ze soutěží krásy?
Popravdě na ten si vůbec nepamatuji a ani nevím, proč jsem se začala hlásit do soutěží krásy, možná jeden z důvody byl ten, že jsem byla hrozně stydlivá a chtěla jsem se toho zbavit a myslím, že to je dobrý způsob, jak se toho zbavit a musím říct, že mě to z částí pomohlo.

 

lucie kovandová
(Foto: oficiální zdroj)

 

Jak moc se tvůj život změnil po získání titulu České Miss World?
Popravdě rok po získáni tohoto krásnýho titulu se mi život obrátil o 180°. Přestěhovala jsem se sama do Prahy a začala jsem svůj "nový" život bez rodičů. To byla asi úplně ta největší změna.

 

Co ti toto vítězství dalo, popřípadě vzalo?
Dalo mi to mnoho kontaktů, poznala jsem díky světové soutěži Miss World dívky z celého světa, poznala jsem jiné kultury a vůbec, dalo mi to neskutečné zážitky, které mi naštěstí nikdo nikdy nevezme.

 

Na jaký zážitek v oblasti České Miss nejraději vzpomínáš?
Na soustředění České Miss, které probíhalo na Filipínách. Myslím, že každá z nás na to vzpomíná stále a ráda! Bylo to nejkrásnějších 14 dnů, které jsem mohla zažít, plno zábavy, práce, focení a ke konci i volné času u moře.

 

lucie kovandová
(Foto: oficiální zdroj)


Jakým způsobem se udržuješ v kondici a co převážně tvoří tvůj jídelníček?
Do teď jsem se v kondici nijak neudržovala, necvičila jsem a snědla jsem vše, co bylo v ledničce. Ale teď se to snažím změnit a chodím do fitka a snažím se aspoň jíst pravidelně, jelikož jíst zdravě mi zrovna moc nejde, i když se snažím, déle jak 2 dny to nevydržím.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Můj těhotenský deník: První trimestr

 

Jak moc ti výhra Miss World zasáhla do soukromí?
První rok to bylo složitější, přišlo mi, že média jsou všude a nesmím nic. Ale díky tomu, že jsem se přestěhovala zpět na Moravu, tak je to lepší a moje soukromí je moje soukromí.

 

Kde všude tě mohou tvoji fanoušci sledovat? (Fb, Web, Instagram atd.)
Určitě na facebooku a na instagramu, kde je pravidelně zásobuji fotkami z mého života, na obou sociálních sítích jsem pod svým jménem. WEB: http://www.luciekovandova.cz/

 

Lucie Kovandová
(Foto: oficiální zdroj)


Co bys vzkázala všem slečnám, které do budoucna uvažují o účasti v některých ze soutěží krásy?
Dívky a slečny, pokud chcete začít dobrodružství, chcete svůj život aspoň nějakým způsobem jinam posunout, chcete vkročit do světa módy a dalších, určitě neváhejte a hlaste se! Já bych to nikdy v životě nevrátila zpět a jsem nesmírně ráda, že jsem si tímto prošla a zažila jsem to.

 104 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •