Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud jde o novinky u Dermacolu, tak ten nás jimi v následujících týdnech doslova zahrne a jedna bude lepší jak druhá! Věř mi! A já tu pro tebe mám recenzi hned na tři novinky, které se mi před pár dny dostaly do rukou.

S těmito novinkami Dermacol rozhodně nešlápl vedle!

dermacol
zdroj: Archiv blogerky dermacol
aktualizováno 11.09.2018, 00:00 | 11.09.2018, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Pokud jde o novinky u Dermacolu, tak ten nás jimi v následujících týdnech doslova zahrne a jedna bude lepší jak druhá! Věř mi! A já tu pro tebe mám recenzi hned na tři novinky, které se mi před pár dny dostaly do rukou.

Není žádnou novinkou, že se řada sprchových gelů Aroma Ritual čas od času rozroste o další členy a právě toto je dnešní případ. Nově můžeš sehnat kromě původních vůní i sprchový gel s vůní zeleného čaje a opuncie. Zelený čaj miluju, jak v hrnečku, tak v kosmetice, takže tato vůně se mi zamlouvá. Ve spojení s opuncií je vůně taková svěží, možná až jarní. Já se na podzim pravidelně balím do kombinace belgické čokolády a pomeranče, ale jak říkám, vůně je to velmi příjemná.

 

Dalšími novinkami jsou pleťové masky. Ale pozor, není to totiž maska jako maska. Nemusíš čekat několik minut, než ji smyješ, sloupneš apod., ale můžeš s ní jít normálně spát. Pokud mluvíme o té variantě na noc. Tu jsem si teda moc oblíbila, hlavně pro to, že se dá použít i jako noční krém a ráno ji stačí umýt vlažnou vodou. A upřímně, pokud bys ji nesmyla, nic by se nestalo. Přes noc se do pleti krásně vstřebá. Při aplikování se ti ji nepodaří až tak úplně zapracovat do pleti. I když ji hodně rozetřeš, pořád vidíš tenoučký film, který zanechá na pleti. Taky je to maska, že jo, tak co bychom chtěly... Ale ráno je pleť opravdu super. Samotná maska je poměrně hutná. Vůně není nijak přehnaně parfemovaná a jestli tě zajímá složení, nebo alespoň složky, které během spánku budou o pleť pečovat, patří mezi ně koenzym Q10 nebo máslo Karité, které pleť vyživuje. Maska ti pomůže odstranit nečistoty po noční regeneraci kůže, zbavuje pleť zašedlosti a únavy. Také zpomaluje předčasné stárnutí pleti, podporuje buněčný metabolismus a zpevňuje pleť.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Buď krásná s novou tělovou kosmetikou od Dermacolu!
Dermacol přišel s kolekcí matných rtěnek!
Stojí nové odstíny dlouhotrvajících rtěnek od Dermacolu za to?

 

U ranní masky je vůně znatelně příjemnější. O tu se postarala vůně pomerančů a spojení s kofeinem je pro ranní start jako stvořená. Obsahuje také přírodní oleje, které pleť vyživují. U této masky si budeš muset na výsledek chvíli počkat, ale vážně jen chvilku. 5 minut. To jde, ne? Potom ji stačí umýt vlažnou vodou. Opět se mi dostavil parádní výsledek, pleť byla příjemná na dotek a na pohled mi přišla hezčí, prozářenější.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •