Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už se to k tobě dostalo? Dermacol rozšířil barevnou škálu svých úžasných 16H Lip Colour rovnou o 11 nových odstínů!

Stojí nové odstíny dlouhotrvajících rtěnek od Dermacolu za to?

dermacol - 2
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 2
aktualizováno 27.08.2018, 00:00 | 27.08.2018, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Už se to k tobě dostalo? Dermacol rozšířil barevnou škálu svých úžasných 16H Lip Colour rovnou o 11 nových odstínů!

Ani nevíš, jak jsem byla z této skutečnosti nadšená! Doufala jsem totiž, že mezi novými odstíny najdu ten, který by se mnou byl právě v náš svatební den. A víš co? Je tam!

 

Podle mě je tento typ rtěnek na léto úplně super. Především ho uvítají ty, které líčení v létě příliš nedají (stejně jako já) a aby se neřeklo, dohání to alespoň nějakou tou barvičkou na rtech.

 

dermacol - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Jak už dobře víš, jedná se o dlouhotrvající barvy na rty, které na rtech vydrží mnohem déle než jen 16 hodin. Tedy alespoň mně drží jak přibité a žádný problém jsem s nimi doposud neměla. Až v momentě, kdy jsem se snažila je dostat dolů.

 

Na vlastnostech rtěnky se vůbec nic nezměnilo. Ať už jde o složení, nebo samotné balení. Stále se skládá ze dvou části, kdy jednu tvoří tubička s barvou a druhou průhledný lesk. Líbí se mi, že z tubiček přesně vidíš, jaký odstín se skrývá uvnitř a nechybí ani číselné znázornění, které popisuje, jak rtěnku/barvu použít.

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

I pěnový aplikátor zůstal beze změny. A teď k těm novým odstínům...

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Svůdné a sexy rty – jak na ně?
Chceš být originální v líčení rtů? Tak se nech inspirovat youtuberkou Jazmin Daniel!
Triky v líčení pro dokonalé rty

 

Mně se Dermacol trefil absolutně do vkusu. Až na výjimky se mezi nimi nachází takové barvy, které se dají úplně běžně nosit. A jak už jsem se zmínila výš, našla jsem mezi nimi ten PRAVÝ odstín. Mé svatební líčení podtrhne odstín č. 14. Je to přesně to, co jsem hledala. Neutrální tělovka, ne moc mrtvolná, s kapkou růžové. Z předchozích zkušeností vím, že mi barva drží jak přibitá, nezalekne se ani jídla, pití, nějakou tu líbačku taky přežije, a i když jsem četla, že se někomu ze rtů následně začne drolit, mě se tento problém vyhnul obloukem.

 

Všechny odstíny jsou velmi dobře pigmentované, jen odstín 15 a 24 se řadí spíš k leskům na rty než k rtěnkám. To ovšem vůbec neshledávám jako nějaké mínus. Pozor bych si potom dala u nanášení výraznějších odstínů, obzvlášť u 19 a 22. Chce to si s barvou hezky vyhrát, aby byla na rtech rovnoměrně a nevznikaly ti fleky. Získala si mě i barvička s číslem 23, o které jsem si původně myslela, že bude až moc hnědá, ale s nádechem cihlové vypadá na rtech opravdu moc pěkně.

 

dermacol - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Věřím, že mezi novými barvičkami určitě najdeš tu svou. Mně momentálně dělají společnost každý den, kdy se snažím odstíny střídat, abych si je dostatečně užila.

 

Máš některou z nových nebo starších odstínů 16H Lip Colour? Který odstín se ti líbí nejvíc?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •