Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

O lacích 5 Day Stay od Dermacolu jsem ti už jednou psala. Teď tomu tak bude znovu, a proč? Dermacol totiž tyto laky inovoval, a tak se kromě nového designu lahvičky můžeme těšit i z nových barevných odstínů.

Stojí za to laky na nehty 5 Day Stay od Dermacolu?

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 06.07.2017, 00:00 | 06.07.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

O lacích 5 Day Stay od Dermacolu jsem ti už jednou psala. Teď tomu tak bude znovu, a proč? Dermacol totiž tyto laky inovoval, a tak se kromě nového designu lahvičky můžeme těšit i z nových barevných odstínů.

Dermacol laky také doplnil o nový podkladový lak, díky kterému ti barvička na nehtech bude lépe držet a ultra leský finish, který se kromě perfektního lesku také postará o delší výdrž laku.

 

Já si prvotní podobu těchto laků moc oblíbila. Nejvíc mi k srdci přirostl temně fialový odstín s jemným shimmrem, který nosím hlavně na podzim. Z odstínů se ke mě dostaly tyto tři následující.

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Ještě než se pustím do jednotlivých odstínů, musím říct, že laky jsou super a nezklamaly. Určitě si barevnou škálu ještě o několik kousků rozšířím. Laky mají střední konzistenci, díky kulatě zastřihnutému štětečku se velmi dobře nanáší a byly by nositelné i v jedné silnější vrstvě.

 

Drama Queen je nádherná výrazná červená obohacená o jemný shimmer. Lak v jedné tenké vrstvě na nehtech hází odstíny do růžova, ovšem ty vymizí po nanesení druhé vrstvy. Úplně ho vidím na nehtech třeba na Vánoce. Je to totiž přesně taková ta výrazná vánoční červená.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

5 tak trochu jiných využití laků na nehty
Lak na nehty ve spreji a další vychytávky pro dokonalé nehty
Velká recenze laků na nehty

 

Pokud jsi raději vyznavačkou jemnějších barviček, Princess Rule si zamiluješ. Ruka s tímto lakem na nehtech vypadá úplně skvěle! Je upravená a jemná zároveň. Tady bych rozhodně doporučila dvě vrstvy, protože lak je hodně světlý a prosvítá. Příště pod něj chci zkusit dát bílý podklad a uvidím, co to s barvičkou udělá.

 

A jako poslední je tu zářivá Soho Style. Konkrétně do této barvy se mi chtělo ze všech nejméně. Upřímně ani nevím proč. Když se nechystám na nějakou akci nebo vím, že mě nečeká žádná významnější událost, potrpím si spíš na nenápadné neutrální nehtíky a co si budeme povídat, s touhle červenou tě jen tak někdo nepřehlédne. Paradoxně se z tohoto laku stal můj momentální oblíbenec. Jakmile už mám nehty oprýskané, odlakuji je a místo jiné barvy sahám opět po této.

 

K pěstěným nehtům také patří opečovávané ruce, tak nezapomínej na jejich péči. Já u sebe v kabelce stále nosím krém na ruce, momentálně jím je ten s vůní Irské kávy z řady Aroma Rituals. Hygiena = půl zdravý, takže mýdlo na ruce s šikovnou pumpičkou přijde jistě vhod a v neposlední řadě mohu doporučit tento tělový body scrub, který odstraní z pokožky odumřelé buňky a krásně ji provoní.

 

dermacol - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Budu moc ráda, když mi napíšeš, co na laky říkáš, nebo jestli s nimi máš nějakou zkušenost. ;)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •