Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Myslíš si, že se svými krátkýma řasama nemůžeš nic dělat? Že jsou ti krátké, slabé a řídké řasy geneticky dané? Dovol mi, abych tě vyvedla z omylu. Otestovala jsem pro tebe jedno sérum pro růst řas.

TESTUJEME: Sérum pro růst řas

Dlouhé řasy
zdroj: Thinkstockphotos Dlouhé řasy
aktualizováno 16.01.2013, 00:00 | 16.01.2013, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Myslíš si, že se svými krátkýma řasama nemůžeš nic dělat? Že jsou ti krátké, slabé a řídké řasy geneticky dané? Dovol mi, abych tě vyvedla z omylu. Otestovala jsem pro tebe jedno sérum pro růst řas.

Co jsem vůbec testovala? Jednalo se o sérum pro růst řas značky NO.1 LASH. Je to revoluční sérum, jež má být bio aktivním růstovým stimulátorem s převratnou technologií, která by měla spolehlivě fungovat v každém věků, a to u mužů, tak u žen. Výrobci uvádí, že při každodenní aplikaci séra ti řasy vyrostou až o 200 procent, znásobí také svůj počet, zesílí objem a díky stimulaci kořínků vyrostou i řasy, které už vypadly.

 

Sérum pro růst řas - 6
Balení je malinké. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

První viditelné rozdíly by se měly dostavit po měsíci každodenního používání séra. Maximálního růstu dosáhneš po třech měsících nepřetržitého používání.

 

Sérum pro růst řas - 2
Takhle řasy vypadají první týden testování (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Jak sérum funguje?
Možná jsi to nevěděla, ale řasa jako taková, prochází třemi fázemi. Ta první je fáze růstová a zpravidla bývá nejkratší. Druhá fáze je přechodová. V té se už řasa nevyživuje a odděluje se od řasové buňky. Třetí fáze je klidová a probíhá tak, že řasa nová vytlačuje řasu starou a potom následuje její samotné vypadnutí. Sérum značně prodlužuje fázi růstovou a řasu mnohonásobně vyživuje. Díky tomu se prodlouží i doba, než řasa vypadne.

 

Sérum pro růst řas - 3
Druhý týden testování (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Jak sérum používat?
Naivně jsem si myslela, že sérum se bude aplikovat podobně, jako například řasenka. Ale příbalový leták mě vyvedl z omylu. Sérum reaguje pouze u kořínků řas. Snaž se tedy sérum nanést co nejblíže k nim. Aplikátorem udělej jakoby neviditelnou tenkou linku, která se bude co nejtěsněji dotýkat kořínků. Neplýtvej sérem na celé řasy, nebude to mýt žádný výsledek.

 

Sérum pro růst řas - 7
Sérum se nanáší pěnovou houbičkou ke kořínkům. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Se svými řasami jsem nebyla nikdy moc spokojená. Na druhou stranu jsem ale neměla nikdy potřebu si je nechat uměle prodlužovat a pak každý měsíc (vlastně ani přesně nevím, v jakém rozmezí se to pohybuje) chodit na jejich doplnění, jak by to vypadalo, kdyby se jednalo například o permanentní řasy, které v dnešní době zná snad každá z nás. Připadalo mi to jako zbytečnost, to je věc první a věc druhá je, že když už bych si měla nechat řasy prodloužit, tak bych očekávala přirozenější výsledek.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Vykouzli si přírozeně husté a dlouhé řasy
TRIKY, jak si správně nalíčit řasy
Jak na krásné oddělené řasy?

Také studuji, tudíž nevydělávám ani korunu, a tak bych na různé aplikace a doplňování neměla ani finanční prostředky. Když už jsem zatoužila po tom, abych měla oči jako mrkací panenka, sáhla jsem po nalepovacích řasách v celku a lepidle pro jejich nalepení.

 

Sérum pro růst řas - 4
Třetí týden testování (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Musím říct, že jsem byla velmi ráda, když jsem měla možnost otestovat toto sérum pro růst řas od firmy NO.1 LASH. Nepatřím mezi ty typy lidí, kteří by se bezhlavě vrhnuli do nakupování různé kosmetiky, o které slyšeli, že je naprosto dokonalá, že funguje a že rozhodně stojí za vyzkoušení. Nejdříve vyzkouším a až pak přichází na řadu můj vlastní názor. To samé platí i o mých řasách.

 

Sérum pro růst řas - 1
Budu sérum používat, dokud budu mít - fakt funguje. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Tato kouzelná, i když ne příliš voňavá vodička se skrývá ve zlatém luxusním balení, které obsahuje 2,5 mililitru séra. Když jsem sérum otevřela, byla jsem trochu překvapena. Dívala jsem se na bílý pěnový aplikátor, který určitě znáš díky leskům na rty. Přesně tímto se nanáší i sérum na řasy. Upřímně jsem očekávala nějaký štěteček, kartáček nebo hřebínek podobný takovému, jaký najdeš u spousty řasenek.

 

Sérum pro růst řas - 5
Takhle vypadají řasy po čtyřech měsících užívání. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Toto sérum jsem testovala měsíc a ty můžeš sama posoudit výsledek. Sérum hodlám nadále používat, dokud ho úplně nevypotřebuji. Myslím si, že důvod je naprosto jasný. Stačí se podívat na fotky, kde uvidíš viditelný rozdíl.

Jediná věc, která tě od séra možná trochu odradí, je jeho cena. Ta se pohybuje od 2 990 korun. Podle mých výsledků ale mohu říct, že je to investice, která se rozhodně vyplatí.
 10 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •