Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Protože se Vánoce kvapem blíží, rozhodla jsem se, že ti sestavím takový wishlist s tipy na dárky, ať už pro tvého přítele, maminku nebo kamarádku.

Tipy na vánoční dárky

Třpytivé Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Třpytivé Vánoce
aktualizováno 30.11.2018, 00:00 | 30.11.2018, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Protože se Vánoce kvapem blíží, rozhodla jsem se, že ti sestavím takový wishlist s tipy na dárky, ať už pro tvého přítele, maminku nebo kamarádku.

Letos se musím pochválit. K dnešnímu dni už mám všechny dárky koupené, jen čekám na posledních pár drobností a pak si hodlám užívat tu veškerou vánoční atmosféru a doufám, že i pohodu. Do obrázku jsem vložila ty věci, se kterými jsem už v budoucnu u svých nejbližších sklidila velký úspěch, tak tě třeba některým z vánočních dárků inspiruji.

 

Moc hezkým dárkem jsou fotoobrazy nebo cokoliv jiného z fotografií. Sama jsem jednu dobu prarodičům pravidelně nechávala dělat kalendář s fotkami mě a mojí sestry. Já určitě plánuji udělat nějaký fotoobraz, který by byl ve velkém formátu a ozdobil by nám prázdnou zeď nad sedačkou v obývacím pokoji. Myslela jsem si, že nás nechám někde nafotit, ale teď počkám až na fotky ze svatby.

 

Jestli v rodině nebo ve svém okolí máš někoho, o kom víš, že si rád udělá chvilku pro sebe, tak je knížka jasnou volbou. I já se ke čtení v posledních týdnech vrátila a moc mě to baví, proto i na mém vánočním wishlistu nesměla jedna chybět.

 

Vůně je sázka na jistotu, jen to chce o dotyčném alespoň trošku vědět, jaké vůně upřednostňuje, abys nekoupila zajíce v pytli. Já bych pod vánočním stromečkem jeden kousek moc ráda viděla, ale přítele o ni tento rok ošidím. Během posledních měsíců se mu tu sešlo tolik vůní, že má tak na dva roky vystaráno.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Letos vánoční dárky vyrábíme! 6 tipů na dárek pro kámošku
Máme pět tipů na vánoční dárky pro tvého miláčka!
Skvělé tipy na vánoční "handmade“ dárky"


Svíčky Yankee Candle budou taky ta správná volba, ať už se rozhodnete pro malé vosky do aroma lampy, votivní svíčky nebo svíčky různých velikostí ve skle. Kromě toho, že svíčky provoní po zapálení celý byt, stihnou ještě v celistvém stavu krásně provonět balíček/dárek.

 

Jakmile jsem někde na internetu uviděla nahřívacího plyšáka do mikrovlnky, o jednom dárku pro naši Magdalenku jsem měla jasno. Upřímně říkám, že i teď by mě snad takový dárek potěšil.

 

S čím tedy zkušenost nemám, ale moc se mi líbí, jsou dřevěné hodinky. O dřevěných motýlcích, kteří jsou ozdobou nejednoho muže či ženicha, jsi už určitě slyšela. Tohle je moc pěkný a originální dárek pro některého z mužského osazenstva.

 

Jestli máš v rodině nějakého vyznavače zdravého životního stylu, tak určitě mrkni po některém z tubusu od Mixit. Já jednou na Vánoce od přítele dostala tubus i s miskou a lžící, a letos mám pro něj namíchaný tubus zase já. Tak doufám, že mu bude chutnat.

 

Co se mi taky osvědčilo, jsou trička. U přítele jsem vždy sáhla po nějakém značkovém, máma se zase spokojila s tričky z různých butiků, protože za tu cenu, co stálo tričko pro přítele, měla ona tři. Myslím si, že když vyberete nějaké, na kterých by nebyly nějaké postavičky, tričko, co nebude poseté flitry, ale vybereš takové, které se bude hodit takřka ke všemu, určitě je také ocení.

 

Ponožky. Největší kýč Vánoc, co se dárků týče, ale zároveň i dárek, o kterém můžu na 100% říct, že je to i dárek ze všech nejvděčnější. Vidím to u nás doma. Ponožky se tady ztrácí v jednom kuse, vynosí se a tak doplnit šuplík o několik dalších párů není nikdy na škodu.

 

A nakonec jsou tu dárkové vouchery. Těmi jsme rodinu obdarovali loni a dárky jsme měly tím pádem vyřešeny. Je jasný, že někomu, kdo má strach z výšek, asi nebudeš dávat seskok padákem, ale welness pobyt, peníze na kartě do nějakého obchodu s oblečením nebo nějaký jiný zážitek budou určitě moc fajn.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •