Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Měla jsem báječnou možnost vyzkoušet speciální limitovanou edici Glanc boxu – Nature box. V něm najdeš produkty značek, které ti budou jistě velmi dobře známé, ovšem s tím rozdílem, že jejich nejnovější produkty se nechaly inspirovat přírodou a še...

Už jsi to slyšela? Glanc box přišel s limitovanou edicí!

nature box
zdroj: Archiv blogerky nature box
aktualizováno 14.08.2019, 00:00 | 14.08.2019, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Měla jsem báječnou možnost vyzkoušet speciální limitovanou edici Glanc boxu – Nature box. V něm najdeš produkty značek, které ti budou jistě velmi dobře známé, ovšem s tím rozdílem, že jejich nejnovější produkty se nechaly inspirovat přírodou a šetrným přístupem k životnímu prostředí.

Podle mě je to super. Už delší dobu pozoruji, že hodně firem a značek se snaží jít tou lepší zelenější cestou a ode mě za to mají rozhodně palec nahoru. Ani mně není lhostejné, co s naší planetou bude a tyhle produkty mě přesvědčily o tom, že celá takhle myšlenka a ekologičtější provedení má rozhodně smysl. Ale teď už k samotným produktům.


V balíku najdeš přípravky určené především pro koupelnu a kuchyň. Moji pozornost si ihned získal Univerzální prací gel Surf Coconut Splash. Kokos miluju a v přípravcích na praní jsem se s ním dnad ještě nikdy nesetkala. Kromě toho, že je gel dermatologicky testovaný, obsahuje i esenciální oleje a slibuje intenzivní vůni prádla ještě dlouho po vyprání. A představ si, že to tak skutečně je! Tenhle gel jsem si zamilovala a momentálně žádný jiný ani používat nechci. Ta vůně je neuvěřitelná! Nemusím k němu dávat ani žádnou aviváž a oblečení voní jak po vytažení z pračky, tak i po usušení na šňůře nebo v sušičce. Tohle se rozhodně povedlo!


V koupelně zůstanu a představím ti produkty určené pro hygienicky čistou a voňavou toaletu. K té ti dopomůže Sevent Generation WC čistič Pine & Sage, který je biologicky rozložitelný, neobsahuje barviva, syntetické parfémy a ani chlor. Také svěže voní a vůni ještě umocní Domestos WC blok power 5+ Tangerine. Díky němu ucítíš exotickou vůni mandarinky po každém spláchnutí. Samotný blok je vyroben z již použitých materiálů a on sám je dále recyklovatelný.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

S čím k nám přišel letní Glanc box?
Unboxing nového Glanc boxu
Je libo tajemný balíček plný kosmetiky?


Z koupelny se přesunu do kuchyně a dám ti tipy na produkty, které jsem si velmi oblíbila. Tím nejpoužívanějším u mě rozhodně je Cif Nature sprej Kuchyně. Mám ve zvyku po každém opláchnutí nádobí nebo úklidu celkově setřít produktem tohoto typu samotnou linku, nebo s ním vyčistit dřez. Obsahuje čistící látky na přírodní bázi, odstraňuje mastnotu a nečistoty. Dál mi skvěle slouží Seventh Generation Prostředek na mytí nádobí Levander & Mint. V něm nenajdeš žádná barviva ani optické rozjasňovače. Je vyroben z rostlin a minerálů, vůně je získaná ze 100% esenciálních olejů a lahev je 100% recyklovatelná. A posledním přípravkem, který jsem v balíku našla, byly Sunlight AiO Nature tablety do myčky. Účinek je opravdu srovnatelný s jinými tabletami do myčky, možná, že bych řekla, že dokonce lepší. Nádobí bylo krásně umyté. Jediný nedostatek vidím na tom, že jsou tablety jednotlivě balené v plastu, kterým jsou potažené, a samotná tableta se z něj těžko dostává, drolí se, ať se snažím sebe víc.

 

nature box
(Foto: Archiv blogerky)


A to nejlepší nakonec – všechny zmíněné produkty najdeš v boxu hned dvakrát! Takže si můžeš udělat doma zásoby nebo se podělit třeba s maminkou, která produkty rozhodně také ocení.


Tenhle box se opravdu povedl a já díky němu našla produkty, které jsem zařadila do běžného úklidu u nás doma a hodlám je používat i v budoucnu. Mrkni na brandnoozbox.cz, kde si můžeš objednat i další krabičky s drogerií, kosmetikou nebo novinkami v oblasti jídla a nápojů.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •