Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Prvního září tu je co nevidět. Pokud se chystáš do dalšího ročníku základní školy, či nastupuješ na střední, mám pro tebe pár tipů, jak se například obléct na ten slavný první den nebo jak si vyšperkovat svojí školní výbavu, aby byla zcela neokouk...

BACK TO SCHOOL: Tipy na outfity & zajímavé školní vychytávky

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 28.08.2015, 00:00 | 28.08.2015, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Prvního září tu je co nevidět. Pokud se chystáš do dalšího ročníku základní školy, či nastupuješ na střední, mám pro tebe pár tipů, jak se například obléct na ten slavný první den nebo jak si vyšperkovat svojí školní výbavu, aby byla zcela neokoukaná a hravá.

Určitě i ty si možná lámeš hlavu, jak první den jít oblečená do školy. Někdo to řeší, někdo ne. Pokud se chceš předvést ve svém novém oblečení, proč ne? Ale jestli jsi zcela ztracena bez inspirace, tak jsem ti vytvořila pár názorných koláží, kterými bys to rozhodně nepokazila.

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


5
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Pamatuj si, že denim style je více než aktuální. Hodit na sebe košili, džíny a tenisky? I tato jednoduchá kombinace může vykouzlit velmi pohodlný a nápaditý outfit.

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Pokud jsi na šaty, je dobré zvolit jednodušší variantu těchto khaki přiléhavých a doplnit je zajímavými botkami – například gladiator´s sandals. I já jedny vlastním a vlastně tento outfit patří mezi mé nejoblíbenější. Ale co si budeme povídat, nejlepší je jít v tom, v čem se cítíš pohodlně. Chápu, že ne každá z nás se cítí na podpatky či výrazné doplňky. Zkrátka to ber jako inspiraci.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Outfit TÝDNE: Back to school - zcela stylově!

Vychytávky do školy aneb jak se udržet vzhůru

NA VLASTNÍ KŮŽI: První týden na střední škole

Dále jsem se zaměřila na „školní výbavu“. Nudí tě klasické sešity? Toužíš po něčem barevném, pestrém? Pokud se ti nechce všechno kupovat u nás, mám pro tebe pár zahraničních tipů. A abys věděla, kde a za většinou za kolik dané kousky pořídit, tak mám pro tebe všechno vypsané :-)

6
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


1. RAYMONDGEDDES.COM, 310 Kč
2. TARGET.COM, 70Kč
3. TOPSHOP, 185 KČ
4. MACYS.COM, 700 KČ
5. HIGHHEELSSUICIDE.COM, 920 KČ
6. CASETIFY.COM, 935 KČ
7. GARANCEDORE.FR
8. TARGET.COM, 235 KČ
9. SAMSCLUB.COM
10. ETSY.COM, 58 KČ
11. ETSY.COM, 520 KČ
12. FARFETCH.COM
13. ZAZZLE.COM

Je jen na tobě, jak první školný den pojmeš. Pamatuj si, že důležité je, aby ses v tom cítila dobře a pohodlně.9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •