Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš už dost toho, když potkáš na ulici člověka ve stejném modelu? Chceš být originální? Dáváš víc na streetstyle? Tak to zajdi do butiku LAARY FAARY.

Buď unikátní! Streetstylová móda LAARY FAARY

Butik Laary Faary
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Butik Laary Faary
aktualizováno 14.05.2012, 00:00 | 14.05.2012, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Máš už dost toho, když potkáš na ulici člověka ve stejném modelu? Chceš být originální? Dáváš víc na streetstyle? Tak to zajdi do butiku LAARY FAARY.

Tento stylový butik se nachází v centru dění Prahy, konkrétně u Betlémské kaple (Na Perštýně 17, Praha 1). Majitelka Petra Kubcová společně s dcerou Bárou navrhují nejrůznější kousky oblečení.

 

Bára studuje módní oděvní průmyslovou školu a proč talent nevyužít a neotevřít si obchůdek, kde své modely mohou prodávat? Sen se splnil a nyní sklízí nemalé úspěchy. Jejich stylové okaté pláštěnky si oblíbila zpěvačka Tonya Graves a herečku Kristýnu Leichtovou oblékly na předávání cen TýTý. Tomu se říká velký úspěch.

 

Butik Laary Faary
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

V čem spočívá jeho originalita? Holky si modely samy navrhnou, ušijí a prodají svým zákazníkům. Není to butik ve stylu nabízení trička v několika velikostech, barvách a kusů. Záměr je v navržení jednoho trička, které je sice dostupné ve všech velikostech, ale jeho počet je omezen. Díky tomu vznikají další kolekce s nejrůznějšími vzory a střihy. Zajímavost: K zakoupení jsou i trička pro děti kolem dvou - tří let.

 

Fotogalerie

1 / 15 Otevřít fotogalerii

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Kolik šatů vlastně žena potřebuje?

Americký vzor

 

V butiku se můžeš obléknout od hlavy až k patě. Mimo triček, šat, kalhot, mikin a šortek, zde nabízejí i boty, hodinky, stylové pláštěnky do deště i kabelky. Ceny jsou přiměřené, jelikož se nejedná o sériovou výrobu, ale z pravidla o jedinečné modely.

 

Zaujalo tě to? Navštiv jejich webovou stránku www.laaryfaary.cz a prozkoumej jejich modely. Další informace vám přinesu v rozhovoru s majitelkou a dcerou, které všechno vymyslely.8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •