Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jaro je tu a s ním i jarní obuv. Baleríny, kecky, gladiátorky jsou samozřejmou tradicí, ale co se trošku uvolnit a zkusit platform heels?

Čas na jarní botky

Platform heels
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Platform heels
aktualizováno 25.03.2011, 15:13 | 23.03.2011, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Jaro je tu a s ním i jarní obuv. Baleríny, kecky, gladiátorky jsou samozřejmou tradicí, ale co se trošku uvolnit a zkusit platform heels?

Pro některé to může být nepohodlný druh obuvi, ale myslím, že stojí za to. Jsi jedna z těch, které jsou vysoké a myslí si, že dvanácticentimetrový podpatek je pro ně šílenost?

Já měřím necelých 180 centimetrů a komplexy z výšky si rozhodně nedělám, dokonce i dvanácticentimetrové podpatky jsem jednu dobu nosila a vlastním tento pár. Co bych ale opravdu nedoporučovala jako jarní obuv, jsou lodičky, které mají špičku do tvaru ostré špičky. Tohle období, kdy se to hodně nosilo, je pár let za námi a přece nechceš mít zdeformované prsty, ne?

PŘEČTI SI TAKÉ:
Kdo je tvou módní inspirací?
Sháníš bázi pod make-up? Zkus dětský pudr

Největším hitem platform high heels je určitě NUDE barva a nejkrásnější platform heels jsou jedině od Christiana Louboutina. Co nosit k platform nude high heels?

Takový typický outfit, ve kterém se budeš cítit dobře je:
- bílé delší tílko
- jeans shorts
- nude platform heels
- black handbag
- pilotky8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •