Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sice tu máme druhou polovinu prázdnin, ale to přeci neznamená, že plavkám odzvonilo! Určitě se mnoho z nás ještě chystá někam za teplem a k tomu nastává otázka: Kde ještě pořídit krásné plavky za dostupné ceny?

Druhá polovina prázdnin: Plavkám už odzvonilo? Kdepak!

2
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 2
aktualizováno 20.08.2015, 00:00 | 20.08.2015, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Sice tu máme druhou polovinu prázdnin, ale to přeci neznamená, že plavkám odzvonilo! Určitě se mnoho z nás ještě chystá někam za teplem a k tomu nastává otázka: Kde ještě pořídit krásné plavky za dostupné ceny?

Sama bych se ráda ještě někam vydala. K tomu mi padla dobře vhod otázka, zda se ještě dá v Praze nebo někde pořídit krásné plavky za super cenu - protože přeci jenom jsou plavky v obchodech už přebrané a nebo narazíš na ty, které jsou sice v obrovské slevě, ale aby vypadaly tak, jak si představuješ? To ne. Proto jsem se rozhodla opět vytvořit menší koláž těch plavek, které jsou k dostání v zahraničí za celkem přijatelné ceny. Nebo ty, které jsou teď mezi slečnami hitem.

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 
1. TRIANGL.COM - CCA 1800 KČ

2. BOOHOO.COM - 870 KČ

3. PINKQUEEN.COM - 505 KČ

4. TRIANGL.COM - CCA 1800 KČ

5. BOOHOO.COM - 870 KČ

6. BEAUTIFULHALO.COM - 330 KČ

 
Jak sis mohla všimnou, v kurzu jsou především všem moc dobře známé australské plavky Triangl. Další, které jsou dost oblíbené, jsou plavky číslo 3. Určitě sis jich také už všimla - třeba na Instagramu u zahraničních slečen. Sama jsem si je dost oblíbila a pátrala, kde je koupit a nenechat za ně tisíce, jako u značky Agent Provocateur. Byla jsem ráda, když jsem na objevila i další prověřené stránky, které prodávají podobné plavky za přijatelné ceny.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Trendy plavky před sto lety a dnes? Tohle VIDEO tě pobaví!

V čem letos k vodě? Nejkrásnější plavky léta 2015

Plavky ve stylu Triangl k dostání v našich obchodech!

A kde pořídit plavky u nás? Určitě se porozhlédni v kamenných obchodech, jako je H&M, Bershka či Mango. Ale pokud jdeš spíše po originalitě a po těch, které nikdo jen tak nemá, doporučuji internetové české e-shopy. Například Luxusnipradlo.cz, odkud jsem si já pořídila tyto barevno-modré plavky. Jsou velmi pohodlné a skvěle padnou.

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

A co ty? Kterým plavkám dáváš přednost ty?

1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •