Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud jsi fanynka filmů od komiksového vydavatelství Marvel, tak mám pro tebe skvělou zprávu.

Fantastická 4 se vrací!

fantastická čtyřka
zdroj: Archiv blogerky fantastická čtyřka
aktualizováno 12.08.2015, 00:00 | 12.08.2015, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Pokud jsi fanynka filmů od komiksového vydavatelství Marvel, tak mám pro tebe skvělou zprávu.

Do kin vtrhne nově očekávaný film Fantastická 4 - " The Fantastic Four ", který má premiéru ve čtvrtek 13.8.2015. Na filmu jsem se už byla podívat jako novinářka a mohu ti říct, že se máš na co těšit.

 

 

Sice nejsem úplná fanynka těchto akčních sci-fi filmů, ale upřímně ti mohu říct, že se mi film velice líbil. Bohužel ve filmu neobjevíš ty herce s Jessicou Alba, na které jsi byla v dřívějších dílech zvyklá, zato tě čekají neočekávané a očekávané novinky. Hlavními hrdiny jsou Ben, Sue, Johny a Reed. Jsou to zkrátka obyčejní mladí lidé, kteří rádi bádají a překonávají hranice známého světa. Jejich cíl je i rozlousknout problém interdimenzionálního cestování. Když se jednoho dne domnívají, že tento úkol zvládli, vydají se na velmi nebezpečnou cestu do alternativního vesmíru. Po návratu šokujícím způsobem změní nejen svou fyzickou podobu, ale i schopnosti. A jak to dopadne a jaké nebezpečí budou muset překonat? To se dozvíš právě ve filmu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Trend léta - nude líčení
Podzim v Lindexu 

 

Můj názor

 

Film se mi líbil, chvilkami nebo spíše začátek mi přišel trošku bez "ničeho", nevěděla jsem, co mám očekávat, ale pak přišla ta hlavní pointa a vše do sebe následně zapadalo. Pokud zrovna nejsi fanda sci-fi, ale tvůj přítel na to hrozně potřebuje jít a ty musíš s ním, ujišťuji tě, že i tebe to bude bavit.

 10 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •