Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Parky. Musím říct, že až teď jsem jim přišla nějak na kloub - sama jsem si jednu pořídila nějak na podzim, jinak jsem je vůbec nenosila.

Inspiruj se: Parka kabáty

bundy
zdroj: Archiv blogerky bundy
aktualizováno 20.02.2018, 13:47 | 20.02.2018, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Parky. Musím říct, že až teď jsem jim přišla nějak na kloub - sama jsem si jednu pořídila nějak na podzim, jinak jsem je vůbec nenosila.

Ani nevím, proč jsem se jim vyhýbala, protože na druhou stranu dokážou opravdu v mrazivých dnech zahřát. Člověk nemrzne, protože délka parky je tak akorát, aby ses vyhnula například zánětu močových cest.

 

Co se týče výběru, je hned několik různých zahraničních i tuzemských online shopů, které nabízí rovnou i ty neokoukané - to platí v případě, pokud nerada obrážíš kamenné obchody a spíš se díváš po něčem novém. Já si třeba parku pořídila v Bershce.

 

bundy
(Foto: Archiv blogerky)

 

Chápu, že někdo je pro, aby pořádná bunda byla pořízena v pořádném obchodě, ale i za cenu kolem dvou a půl tisíc korun českých jsem pořídila neskutečně hřejivou a kvalitní. Takže si zas nemyslím, že je nutné kupovat zimní bundu v obchodě specializovaném na zimní oblečení, ale pokud i tak dáváš přednost těmto obchodům, tak by tě mohla zaujmout některá zimní parka z Engelbert Strauss.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Trendy v bundách a kabátech – do čeho se stylově zahalit letošní sezónu?
Jak vybrat zimní kabát?
Nejkrásnější zimní kabáty. Ulov ten svůj

 

Pokud se ale chystáš na hory, pak je dobré mrknout ještě po opravdu pořádných zimních bundách. Není k zahození se podívat na pořádnou zimní softshellovou voděodolnou bundu, která má extrémně tepelnou izolaci díky vnitřní podšívce.

 

Máš-li raději parky s kapucí bez kožíšku, pak i takovou můžeš objevit třeba na online shopu Backcountry.com cenově kolem jednoho a půl tisíce korun českých.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •