Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Miluji knihy. Miluji jejich vůni, listování... Nejsem žádný zastánce

Jaké knížky číst? Super tipy přesně pro holky!

Knižní tipy
zdroj: Annette Krubner/Krasna.cz Knižní tipy
aktualizováno 23.02.2016, 00:23 | 23.02.2016, 00:23 | Annette Krubner/Krasna.cz

Miluji knihy. Miluji jejich vůni, listování... Nejsem žádný zastánce

Miluji knihy. Miluji jejich vůni, listování... Nejsem žádný zastánce různých čteček a dalších vymožeností. Dle mě to nemá žádné kouzlo, osobitost.. raději s sebou nosím opravdovou knihu v hmotné podobě. A protože jsem se v poslední době dala docela na čtení, rozhodla jsem se pro tebe pravidelně připravovat různé knižní tipy, které já osobně doporučuji.

 

Minulý rok jsem na knihy neměla žádný čas. Měla jsem maturitu a jediné, co mě zajímalo, byly knihy maturitního čtenářského deníku. Ihned po skončení maturity jsem se dala na čtení těch knih, co mě opravdu zajímají. A protože nedávno vyšly i knižní novinky podle mého gusta, tak tu mám pro tebe menší doporučení.

 

Kniha blogerek A Cup Of Style Lucie a Nicole Ehrenbergerových: MÓDA, KRÁSA A ŽIVOTNÍ STYL

 

Myslím, že není slečna, která by tuto knihu nezaregistrovala. Nejprve na ní byly různé názory - například na design a podobně. Já jsem ji obdržela od svého bratra k Vánocům a mohu říct, že jsem takhle dobře zpracovanou knihu takto mladých slečen ještě neviděla. Sice je kniha určená pro mladší a začínající blogerky (třináct a více let..), ale určitě v ní každý najde něco svého. Zaujaly mě kapitoly o cestování, vaření... díky holkám jsem se naučila další skvělý recept, a nejenom to! Takže doporučuji!

 

Knižní tipy
(Foto: Annette Krubner/Krasna.cz)

 

Knižní tipy
(Foto: Annette Krubner/Krasna.cz)

 

PŘEČTI SI TAKÉ.

Rozhovor s modelkou Gabrielou Bártovou
Tip: Jak jsem se učila na maturitu
Ohlédnutí za večerem Czechoslovak Topmodel 2015

 

Aňa Geislerová: P.S.

 

Aktuální knižní novinkou je tento soubor fejetonů herečky Ani Geislerové. Aňa nejprve svými zážitky přispívala do jednoho známého módního časopisu. Po delší odmlce a po přemluvení šéfredaktorky se rozhodla své fejetony vydat v knižní podobě. Kniha je rozdělena na několik kapitol, každá má něco do sebe. Jsou zde kapitoly jako Láska, Strach, Celulitida, Muži, Ženy, Boj, Závist... Ke každá zmíněné kapitole se váže zajímavý příběh, který je velmi dobře napsán a zpracován. Kniha je navíc doprovázena úžasnými kresbami Aniny sestry Lely, které tě naprosto ohromí. Doporučuji ji číst po částech a po krátké odmlce, abys vše měla čas vstřebat a něco si z toho odnést. Navíc se velmi dobře čte, aktuálně jsem do ní tak začtená, že se až těším, až si přečtu další kapitolu. Nevím, ale přijde mi, že mi dodává takový příjemný a pozitivní pocit plný energie. Doporučuji.

 

Knižní tipy
(Foto: Annette Krubner/Krasna.cz)

 

Knižní tipy
(Foto: Annette Krubner/Krasna.cz)

 

Veronika Kašáková: ZPOVĚĎ, Z děcáku až na přehlídková mola

 

Další, ne tak už novinkou, je kniha modelky Veroniky Kašákové. O této knize jsem měla připravený snad i samostatný článek, dokonce jsem měla možnost se s autorkou setkat a udělat s ní rozhovor. Kniha je velmi poutavá. Je to zkrátka velice osobní příběh od Veroničina dětství, vyrůstání v dětském domově až po probojování do České Miss. Navíc je kniha doplněna
soukromými fotkami z modelčina dětství. Také doporučuji.

 

Knižní tipy
(Foto: Annette Krubner/Krasna.cz)8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •