Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nedávno se konala první módní přehlídka e-shopu MYHERS1 a já ti přináším exkluzivní stručnou reportáž z tohoto večera a také, jaké to je být součástí organizace!

Naše vlastní módní přehlídka! REPORTÁŽ a rady, jak takovou akci zorganizovat

Myhers1 report - 7
zdroj: Archiv blogerky Myhers1 report - 7
aktualizováno 16.10.2014, 12:44 | 16.10.2014, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Nedávno se konala první módní přehlídka e-shopu MYHERS1 a já ti přináším exkluzivní stručnou reportáž z tohoto večera a také, jaké to je být součástí organizace!

Celá akce začínala v jednom pražském klubu, kde hlavním hostem byla Česká Miss 2010 a zpěvačka Jitka Válková. S Dominikou Novákovou (bloggerka Krasna.cz a designérka triček) jsme měly připraveno deset triček, která byla postupně odprezentována hodinu před půlnocí, kdy celá přehlídka vypukla.

 

Myhers1 report - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

A jaké to je se vžít do role módní návrhářky a spoluorganizátorky? A jak se taková akce připravuje?

 

Přípravy byly samozřejmě náročné. Do klubu jsme dorazily před osmou hodinou večerní a celé tři hodiny jsme měly co dělat. Modelkám jsme „sestavily“ outfit s daným tričkem, zvolily jsme pro ně make-up a vlasy. Naštěstí jsme měly skvělý tým jak vizážistů, tak kadeřníků, takže jsme měly o tuto věc postaráno. Rozhodně to nijak pohodová záležitost být jednou z „návrhářek“ a připravovat vlastní přehlídku není. Naštěstí jsme na to s Domčou byly dvě a skvěle se akce zvládla. Velkou zásluhu si zaslouží také Jitka, která nejenom celý večerem provázela, ale také program doprovodila o hudební vystoupení.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MARINA RINALDI: Představení nové kolekce i pro ženy, které nenosí velikost 34
OUTFIT v podzimních barvách

 

Myhers1 report - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Během dvou hodin do klubu přicházely i kolemjdoucí lidi a bylo milé vidět, že na naši show trpělivě čekají, protože začátek byl až kolem jedenácté, což nebylo pro některé úplně milé, když na show čekali od deváté hodiny. To byla jediná věc, která nám velmi vadila, ale bohužel to tak v klubech chodí.

 

Myhers1 report - 2
(Foto: Archiv blogerky)


Co si na takovou akci obléct?


Na trička či tílka z nové kolekce jsme nevsadily a zkusily jsme něco jiného – šaty. Já zvolila tyto zlaté, které jsem si okamžitě oblíbila! Kde se dají pořídit, se dočtete na mém blogu ;) Domča také zvolila elegantní krátké černé šaty. Styling, který nás asi nejvíce dostal, byl Jitčin. Jitka má zkrátka dokonalý styling a cit, takže kombinace našeho tílka z nové kolekce pro ni nebyl problémem!

 

Myhers1 report - 4
(Foto: Archiv blogerky)


Celková akce plynula pohodově a my děkujeme všem, kteří dorazili a trpělivě si na hlavní show počkali! Byla to obrovská zkušenost, a pokud tě také bude čekat nějaká výzva, rozhodně se jí neboj a jdi do ní!7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •